• پنج شنبه, ۳۰ خرداد ۱۳۹۸ - 2019 June 20
کد خبر: 2820
تاریخ انتشار: پنج شنبه, ۲۲ شهریور ۱۳۹۷ ۱۵:۵۷
دسته: تبلیغات
پرینت
ایمیل

تبلیغات در سایت

مجله اینترنتی چه نیوز ، با درج تعداد زیادی خبر و مطلب در موضوعات مختلف و همچنین درج تعداد قابل توجهی تصاویر بصورت روزانه ، طیف مخاطبین گسترده ای را به سمت خود جلب نموده است ، که این مخاطبین با توجه به تنوع موضوعات موجود در سایت ، اقشار مختلف و نیازهای متفاوتی از جامعه را شامل می گردند.

چه نیوز ، با بررسی و آنالیز گروه‌های مخاطب این سایت ، بخش‌هایی را برای تبلیغات در نظر گرفته است.

مجله چه نیوز آماده ارائه سرویس‌های تبلیغات ، رپورتاژ آگهی و اطلاع‌ رسانی به تمامی افراد ، شرکت‌ها ، سازمان‌ها و موسسه‌های خصوصی و دولتی می باشد.

 

 

تعرفه تبلیغات بنری
پلن سایز:  پیکسل
هزینه ماهیانه: تومان
موقعیت توضیحات
A 60*468 60.000
هدر سایت
درج در صفحات نسخه دسکتاپ با لینک
B 120*240 60.000 ستون سمت چپ درج در صفحات نسخه دسکتاپ با لینک
C 120*240 60.000 ستون سمت راست
درج در صفحات نسخه دسکتاپ با لینک
D  60*468 80.000  زیر اخبار و مطالب درج در صفحات نسخه دسکتاپ و موبایل با لینک
E پیشنهادی پیشنهادی پیشنهادی پیشنهاد مشتری

 

تعرفه رپورتاژ آگهی
پلن هزینه (تومان)
توضیحات
A 50.000
درج مطلب بصورت همیشگی با لینک فالو
B پیشنهادی پیشنهاد مشتری

 

 

قوانین و شرایط جذب آگهی:

1- از پذیرش آگهی سایتهای حاوی تصاویر و مطالب غیر اخلاقی و همچنین مغایر با قوانین کشور عزیزمان، ایران معذور هستیم.

2- نمایش و درج آگهی پس از واریز وجه تبلیغات به حساب سایت انجام پذير خواهد بود.

3- در صورت تغییر در ماهیت سایت آگهی دهنده در زمان نمایش آگهی در مجله چه نیوز ) مانند راهنمایی بازدیدکنندگان به یک سایت دیگر ) بدون هماهنگی و یا هر موردی که به نحوی سوء استفاده از تبلیغات در چه نیوز باشد ، نمایش آگهی بلافاصله و بدون اخطار قطع خواهد شد.

4- هر آگهی تنها می تواند یک لینک به سایت مد نظر سفارش دهنده آگهی داشته باشد.

5- مسئولیت شعارها ، مطالب و تصاویر استفاده شده در آگهی بر عهده سفارش دهنده می باشد و در عین حال مجله چه نیوز در قبول بنر و آگهی مختار است.

6- تصاویر یا محتوای آگهی باید مطابق با هنجارهای کشور ایران و آئین نامه های وزارت فرهنگ و ارشاد اسلامی در زمینه انتشار آگهی باشد.

7- طراحی بنر بر عهده سفارش دهنده آگهی میباشد ، همچنین بنرها میتواند در فرمت تصویر GIF یا  JPG باشند.

8- پذیرش آگهی مربوط به فعالیتها یا شخصیتهای سیاسی تنها پس از هماهنگی با مدیران سایت امکان پذیر خواهد بود.

9- تعرفه تبلیغات بنری 3 ماهه شامل 5 درصد تخفیف و 6 ماهه شامل 10 درصد تخفیف و یکساله شامل 20 درصد تخفیف میباشد.

10- حجم قابل قبول بنرهای تبلیغاتی حداکثر 300 کیلوبایت میباشد .

11- در صورتی که محتوا آگهی یا فعالیت سایت بر اساس نظر وزارت ارشاد نیازمند مجوز خاصی باشد ( مانند مجوزهای صنفی ) آگهی دهنده میبایست آنها را کسب و در صورت لزوم ارائه کند.

12- در صورتی که دستور قضائی یا اخطاری توسط  نهادهای ناظر ( نهاد قضایی، انتظامی یا وزارت ارشاد )  نسبت به حذف یک آگهی به مسئولین سایت ابلاغ شود ، آگهی فوق از سایت حذف شده و مسئولیت خسارت یا موارد حقوقی آن بر عهده آگهی دهنده خواهد بود.

13- پیشنهاد میکنیم قبل از واریز مبلغ آگهی نام و آدرس وب سایت یا محصولی را که مایل به تبلیغ آن هستید از طریق پست الکترونیک در اختیار مدیران یا بخش تبلیغات سایت قرار دهید تا ضمن بررسی آن اگر احیانا از پذیرش تبلیغ معذور بودیم دچار مشکل نشوید.

14- واریز یا پرداخت وجه به معنای قبول کلیه قوانین سایت و تایید نهایی سفارش برای نمایش آگهی است. وجه واریزی پس از شروع نمایش آگهی به هیچ عنوان و در هیچ شرایطی عودت داده نخواهد شد. همچنین آگهی دهنده موظف است بنر خود را دقیقا مطابق مشخصات و قوانین مشخص شده در سایت تهیه و ارسال نماید. مشکلات فنی سایت آگهی دهنده مسئولیتی برای مجله چه نیوز نخواهد داشت و همچنین در صورتی که به هر دلیلی از جمله تخطی از قوانین سایت یا درخواست مراجع ذیصلاح نمایش آگهی متوقف شود مسئولیتی برعهده چه نیوز نبوده و آگهی دهنده مسئول خسارات پیش آمده خواهد بود.

 

نحوه سفارش آگهی:

جهت سفارش آگهی کافیست با توجه به پلن تبلیغاتی مدنظرتان ، مبلغ آن را به حساب بانکی اعلام شده که از طریق ایمیل و یا تلگرام به اطلاع متقاضی خواهد رسید واریز نموده و مشخصات واریزی و شماره پیگیری مربوطه را به همراه تصویر آگهی (بنر) و لینک مرتبط با آن را به ایمیل و یا تلگرام 09335137541 ارسال نمایید.

مبلغ واریزی و همچنین آگهی ارسال شده بررسی و ظرف دو روز کاری آگهی شما فعال خواهد شد. به محض فعال شدن آگهی، ایمیل یا چت تلگرام جهت اطلاع ، به شما ارسال خواهد شد.

همچنین میتوانید برای اطلاعات بیشتر با تلگرام  09335137541 در ارتباط باشید.

 + 17
I_DONT_LIKE_IT - 5

بازدید: 3634
Scroll to Top