• چهارشنبه, ۲۹ اسفند ۱۳۹۷ - 2019 March 20
کد خبر: 293046
تاریخ انتشار: جمعه, ۱۶ تیر ۱۳۹۶ ۰۸:۱۰

آمادگی ۱۴۰۰ گروه جهادی برای خدمت به مردم در تابستان سال جاری

اردوی جهادی

رییس سازمان بسیج دانش‌جویی از آمادگی بیش از ۷۰ هزار دانش‌جو در قالب هزار و ۴۰۰ گروه جهادی برای محرومیت‌زدایی و حل مشکلات مردم مناطق محروم در تابستان سال جاری خبر داد.

به گزارش خبرنگار مهر، داوود گودرزی در جشنواره‌ی ملی برکت جهادگران که با حضور گروه‌های جهادی همکار بنیاد برکت وابسته به ستاد اجرایی فرمان حضرت امام(ره) از سراسر کشور در محل نمایشگاه برکت برگزار شد، با تأکید بر این‌که همه‌ی دستگاه‌ها و نهادها برای خدمت به مردم پای کار بیایند، گفت: گروه‌های جهادی در سراسر کشور بدون هیچ‌گونه نگاه و گرایش سیاسی، آماده‌ی خدمت به مردم و زدودن غبار محرومیت از چهره‌ی مناطق محروم کشور هستند.

رییس سازمان بسیج دانش‌جویی با اشاره به این‌که در کشور مجموعه‌هایی هستند که از کارهای جهادی و مردمی با تخصیص بودجه و کمک‌های لجستیکی حمایت می‌کنند، افزود: یکی از مصداق‌های کار مردمی، اردوهای جهادی است و هر کسی دغدغه‌ی مردم دارد، باید پای کار بیاید.

گودرزی خاطرنشان کرد: امروز حجت بر همه‌ی مسئولان تمام است و کسی نمی‌تواند بگوید، می‌خواستیم کار یا کمک کنیم اما شرایط فراهم نبود. چرا که هر کسی بخواهد کمک کند و باری از روی دوش مردم بردارد،  گروه‌های جهادی آماده‌ی خدمت به مردم هستند و در این مسیر اصلاً نگاه و گرایش سیاسی ندارند.

وی ادامه داد: ۷۰ هزار دانش‌جو در یک هزار و ۴۰۰ گروه جهادی در اردوهای دانش‌جویی سازمان‌دهی شده‌اند و برای تابستان سال جاری کارهای جدیدی در این گروه‌ها شروع شده است. بر این اساس هر کسی دغدغه‌ی مردم دارد از دولت و نهادهای انقلابی گرفته تا خود مردم، همه می‌توانند کمک کنند.

رییس سازمان بسیج دانش‌جویی افزود: به نمایندگی از گروه‌های جهادی از دولت و نهادهای انقلابی می‌خواهم، پای کار بیایند و هر چه در توان دارند کمک کنند. چرا که عرصه‌ی خدمت به مردم و محرومیت‌زدایی، میدان عمل است و در آن حرف و شعار چندان به کار نمی‌آید.  

گودرزی گفت: اگر می‌خواهید برای مردم و محرومین کار کنید، گروه‌های جهادی در زمینه‌های مختلف اقتصاد مقاومتی، کارآفرینی، مسایل بهداشتی، درمانی و عمرانی ایده و خلاقیت دارند و می‌توانید در مسیر عمران، آبادانی و پیشرفت کشور روی آن‌ها حساب کنید.

گودرزی هم‌چنین خطاب به گروه‌های جهادی، اظهار کرد: سیاست‌های کلی کشور معلوم است، پس عملکرد دستگاه‌ها را رصد کنید و هر جا خلأ وجود دارد، اعلام کنید، اما نگویید کار جهادی را انجام دادیم و کارمان تمام شد و دیگر پول نمی‌دهند و حد ما همین میزان است؛ باید ورود یافت و با تمام وجود خود را وقف انقلاب و مردم کرد.

جشنواره‌ی ملی برکت جهادگران از امروز در نمایشگاه دایمی برکت آغاز به کار کرد و فردا با تجلیل از خانواده‌ی شهدای جهادی و جهادگران برگزیده در مجتمع فرهنگی دانش‌جویی در لانه‌ی جاسوسی سابق به کار خود پایان می‌دهد.
+ 0
I_DONT_LIKE_IT - 0

منبع: http://www.mehrnews.com/news/4023705/آمادگی-۱۴۰۰-گروه-جهادی-برای-خدمت-به-مردم-در-تابستان-سال-جاری
بازدید: 47

تعداد نظرات: 0
منتشر نشده: 0

کد امنیتی
کد جدید
Scroll to Top