• شنبه, ۲۴ آذر ۱۳۹۷ - 2018 December 15
کد خبر: 297449
تاریخ انتشار: یکشنبه, ۰۱ مرداد ۱۳۹۶ ۱۳:۳۸

بازیکنانی که امروز قراردادشان را با استقلال ثبت کردند

سجاد شهباززاده

اکثر بازیکنان تیم فوتبال استقلال با حضور در هیات فوتبال استان تهران قراردادهای خود را به صورت رسمی ثبت کردند.

به گزارش خبرنگار مهر، حسین حیدری اولین بازیکن تیم استقلال بود که امروز یکشنبه با حضور در هیات فوتبال قرارداد خود را به مدت ۵ سال با آبی پوشان ثبت کرد. این بازیکن سهمیه زیر ۲۳ سال باشگاه استقلال محسوب می شود.

محمد جواد محمدی دیگر بازیکن جوان آبی پوشان که بود که قراردادش را برای مدت ۵ سال با این تیم ثبت کرد تا در لیگ هفدهم با پیراهن شماره ۷۰ برای آبی ها به میدان برود.

آرمین سهرابیان دیگر سهمیه زیر ۲۳ سال آبی پوشان که با پیراهن شماره ۱۳ برای این تیم به میدان می رود قرارداد دو ساله اش را با ثبت کرد تا بعد از او لئوناردو پادوانی مدافع برزیلی این تیم با ثبت قراردادی یکساله حضور خود را در این تیم قطعی کرد.

داریوش شجاعیان نفر بعدی بود که قرارداد سه ساله خود را با این تیم رسما ثبت کرد تا با پیراهن شماره ۲۳ برای آبی ها به میدان برود.

فرشید اسماعیلی که روز گذشته قراردادش را به مدت سه فصل با آبی ها تمدید کرده بود، برای ثبت قرارداد جدیدش راهی هیات فوتبال شد و فردین نجفی دیگر بازیکن زیر ۲۳ سال آبی پوشان نیز همراه با اسماعیلی قرارداد خود را ثبت کرد.

امید نورافکن ملی پوش امید تیم استقلال که قراردادش را با این باشگاه برای دو فصل تمدید کرده بود، با ثبت این قرارداد در هیات فوتبال به آن رسمیت بخشید. حسن بیت سعید بازیکنی که قرار است با شماره ۷ برای استقلال بازی کند نفر بعدی بود که قرارداد خود را برای دو فصل در هیات فوتبال ثبت کرد. 

سجاد شهباززاده و جابر انصاری دو مهاجم آذری زبان تیم استقلال با هم به هیات رسیدند و آنها نیز قراردادهای خود را ثبت کردند تا بعد از آنها سید مجید حسینی قرارداد دو ساله اش را با این تیم ثبت کند. حسینی در فصل آینده با پیراهن شماره ۵ برای استقلال به میدان می رود.

وریا غفوری و یعقوب کریمی قراردادهای خود را به مدت یک فصل و تمدید کردند و در آخر نیز روزبه چشمی و ارشیا بابازاده برای ثبت قراردادهای خود راهی هیات فوتبال شدند.

مجتبی جباری و پژمان منتظری به احتمال زیاد فردا و اعضای کادر فنی استقلال نیز صبح روز چهارشنبه به منظور ثبت قراردادهای خود راهی هیات فوتبال استان تهران می شوند. 


تازه ترین اخبار ورزشی در مجله خبری چه نیوز+ 0
I_DONT_LIKE_IT - 0

منبع: http://www.mehrnews.com/news/4038578/بازیکنانی-که-امروز-قراردادشان-را-با-استقلال-ثبت-کردند
بازدید: 85

تعداد نظرات: 0
منتشر نشده: 0

کد امنیتی
کد جدید
Scroll to Top