• دوشنبه, ۲۷ اسفند ۱۳۹۷ - 2019 March 18
کد خبر: 297529
تاریخ انتشار: یکشنبه, ۰۱ مرداد ۱۳۹۶ ۱۷:۱۰

استنکاف علاءالدین و گردن نهادن آلومینیوم - مهلت به ۱۳ساختمان ناایمن

تخریب طبقه هفتم بازار علاءالدین

رییس کمیته عمران شورای اسلامی شهر تهران گفت: به رغم اعلام دادستانی و ارائه مهلت به ساختمان های نا ایمن در منطقه ۱۱ و ۱۲ همچنان علاءالدین به این امر مبادرت نورزیده و از آن استنکاف نموده است.

به گزارش چه نیوز، اقبال شاکری در سیصد و شصت و دومین جلسه شورا با اشاره به ادامه پیگیری ها برای اعلام ساختمان های نا ایمن گفت: با همکاری دادستانی ۷ ساختمان بزرگ در منطقه ۱۲ و ۶ ساختمان بزرگ در منطقه ۶ شناسایی شده اند که از سوی دادستانی به آنها ابلاغ شده که در مهلت مقرر باید نسبت بهر فع موارد نا ایمن در ساختمان اقدام کنند.

شاکری گفت: از جمله این ساختمان های ناایمن می توان به مجتمع های تجاری اروپا ،نوشین، شیرین، اخوان، حکیم هاشمی، اسلامی در منطقه ۱۲ و ساختمان های علاءالدین ،آلومینیوم، بهارستان و خانقاه در منطقه ۱۱ اشاره کرد که برخی از آنها در محدوده قرمز قرار دارند و می بایست به سرعت نسبت به رفع موارد نا ایمن اقدام کنند.

شاکری در ادامه افزود: متاسفانه در این مورد نیز بار دیگر علاءالدین از اجرای حکم استنکاف کرده و این در حالی است که مدیریت ساختمان آلومینیوم مناقصه برگزار کرده و پیمانکار خود را نیز انتخاب کرده است .

شاکری در پایان خاطر نشان ساخت: برخی کارمندان نگران تغییرات هستند و امیدواریم اعضای شورای بعد کارمندان را از نگرانی خارج کنند.

وی افزود: در بین پرسنل افرادی هستند که به مانند مصوبات زنده شورا می باشند لذا این افراد نیز می توانند کمک خوبی برای اعضای شورای بعد باشند.
+ 0
I_DONT_LIKE_IT - 0

منبع: http://www.mehrnews.com/news/4039040/استنکاف-علاءالدین-و-گردن-نهادن-آلومینیوم-مهلت-به-۱۳ساختمان-ناایمن
بازدید: 116

تعداد نظرات: 0
منتشر نشده: 0

کد امنیتی
کد جدید
Scroll to Top