• یکشنبه, ۲۵ آذر ۱۳۹۷ - 2018 December 16
کد خبر: 338921
تاریخ انتشار: پنج شنبه, ۱۶ آذر ۱۳۹۶ ۱۲:۰۴

ثبت نام بیش از ۱۹۹ هزار داوطلب در آزمون دکترای ۹۷

اخبار علمی چه نیوز :

توکلی در گفتگو با باشگاه خبرنگاران جوان خبر داد:

ثبت نام بیش از 199 هزار داوطلب در آزمون دکترای ۹۷
حسین توکلی مشاور عالی سازمان سنجش و آموزش کشور در گفت‌ و گو با خبرنگار حوزه دانشگاهی گروه علمی پزشكی باشگاه خبرنگاران جوان؛ اظهار کرد: ثبت‌نام برای شرکت در آزمون ورودی دوره دکترای‌ نیمه متمرکز‌ سال 97 دانشگاه‌ها و مؤسسات‌ آموزش عالی دولتی و غیردولتی‌ همچنین دانشگاه آزاد اسلامی‌ از چهارشنبه‌ اول آذر ماه 96 از طریق‌ سایت سازمان سنجش و آموزش کشور آغاز و 14 آذر ماه 96 پایان پذیرفت.

وی عنوان کرد: بر اساس ضوابط‌ تعیین شده هر داوطلب می‌توانست با توجه به علاقه‌ خود فقط‌ در یک کد رشته‌ ا‌متحانی متناسب‌ با مدرک فارغ‌‌التحصیلی‌اش در آزمون دکترای نیمه متمرکز‌ شرکت کند‌ و داوطلبان باید برای مطالعه دقیق دفترچه‌ راهنما‌ به سایت سازمان سنجش آموزش کشور‌ مراجعه  می کردند.

توکلی عنوان کرد: آزمون ورودی دکترای‌ نیمه‌ متمرکز‌ سال 97، روز‌ جمعه چهارم اسفند ماه 96 در یک نوبت‌ برگزار می‌شود و با توجه به اینکه پرداخت هزینه به صورت اینترنتی‌ است، لذا داوطلبان لازم است به وسیله‌ کارت‌های عضو شتاب‌ با پرداخت مبلغ‌ 60 هزار تومان به عنوان وجه‌ ثبت‌نام در آزمون ورودی دکترای نیمه‌متمرکز‌ ثبت‌نام کنند.

وی تأکید کرد: داوطلبانی‌ که تمایل‌ استفاده از خدمات ارسال‌ پیام کوتاه دارند‌ با پرداخت پنج هزار ریال می‌توانند‌ از این خدمات‌ بهره‌مند شوند.

توکلی یادآور شد: بر اساس آخرین گزارش، 199 هزار و 643 داوطلب در آزمون دکترا ثبت نام کرده‌اند.

انتهای پیام/

آمار نهایی تعداد شرکت کنندگان در آزمون دکترای سال 96+ 0
I_DONT_LIKE_IT - 0

منبع: http://www.yjc.ir/fa/news/6350763/ثبت-نام-بیش-از-۱۹۹-هزار-داوطلب-در-آزمون-دکترای-۹۷
بازدید: 69

تعداد نظرات: 0
منتشر نشده: 0

کد امنیتی
کد جدید
Scroll to Top