• دوشنبه, ۱۹ آذر ۱۳۹۷ - 2018 December 10
کد خبر: 338937
تاریخ انتشار: پنج شنبه, ۱۶ آذر ۱۳۹۶ ۱۳:۰۰

اسرائیل به دنبال عملی کردن پروژه اسرائیل بزرگ است - باید همه امکانات مثل پول، اسلحه و سرباز وارد می

اخبار سیاسی چه نیوز :

اسرائیل به دنبال عملی کردن پروژه اسرائیل بزرگ است/ باید همه امکانات مثل پول، اسلحه و سرباز وارد میدان شوند تا فلسطین به آزادی برسد

سفیر فلسطین در تهران گفت: تمام رهبران جهان اسلام باید در طرح آزادی فلسطین کمک کنند.

به گزارش خبرنگار سیاست خارجی گروه سیاسی باشگاه خبرنگاران جوان؛ صلاح زواوی سفیر فلسطین در ایران، امروز پنجشنبه شانزدهم آذرماه  در نشست خبری که در سفارت فلسطین برگزار شد با اشاره به سخنرانی شب گذشته ترامپ و اعلام بیت‌المقدس به عنوان پایتخت رژیم صهیونیستی، اظهار کرد: از سخنرانی و حمایت رهبر جمهوری اسلامی و رئیس‌جمهور درباره قدس و پیام وزارت خارجه که کنار ما ایستادند، تشکر می‌کنم.

وی افزود: اتفاق شب گذشته نباید تنها به بیانیه دادن و تظاهرات ختم شود، من به تمام دنیا هشدار می‌دهم که این یک مسئولیت شرعی است، تمام رهبران جهان اسلام باید در این مسیر کمک کنند تا به آزادی فلسطین منجر شود و باید همه امکانات مثل پول، اسلحه و سرباز وارد میدان شوند تا فلسطین به آزادی برسد.

زواوی ادامه داد: ما معتقدیم آزادی فلسطین نزدیک است و ریشه این نبرد قومی، مذهبی و ملی است و همه مسلمانان باید وارد نبرد شوند. ما از زمانی که مبارزه مسلحانه را آغاز کردیم، قسم خوردیم خاک فلسطین را آزاد می‌کنیم.

سفیر فلسطین تصریح کرد: اسرائیل به دنبال عملی کردن پروژه اسرائیل بزرگ است و ترامپ هم به خاطر وعده‌هایی که به صهیونیست‌ها داده در پی اجرای آن است. آنها دیگر طرح دو دولت را قبول ندارند، دشمن به ما دولتی نمی‌دهد و دولت فلسطین باید بر همه خاک فلسطین حکومت کند، باید بجنگیم و همه خاک فلسطین را آزاد کنیم.

در حال تکمیل....+ 0
I_DONT_LIKE_IT - 0

منبع: http://www.yjc.ir/fa/news/6351201/اسرائیل-به-دنبال-عملی-کردن-پروژه-اسرائیل-بزرگ-است-باید-همه-امکانات-مثل-پول-اسلحه-و-سرباز-وارد-میدان-شوند-تا-فلسطین-به-آزادی-برسد
بازدید: 63

تعداد نظرات: 0
منتشر نشده: 0

کد امنیتی
کد جدید
Scroll to Top