• یکشنبه, ۲۵ آذر ۱۳۹۷ - 2018 December 16
کد خبر: 338943
تاریخ انتشار: پنج شنبه, ۱۶ آذر ۱۳۹۶ ۱۳:۱۶

یک سایت الجزایری مدعی شد؛ دیدار دوستانه ایران -الجزایر هنوز تأیید نشده است

اخبار ورزشی چه نیوز :

به گزارش خبرنگار دنیای ورزش گروه ورزشی باشگاه خبرنگاران جوان،روز دوشنبه کارلوس کی روش سرمربی تیم ملی کشورمان با حضور در برنامه 90 ، درباره برنامه های تیم ملی پیش از حضور در جام جهانی 2018 صحبت کرد و گفت:تیم ملی دوم ژوئن (۱۲ خرداد) و دو روز پیش از سفر به جام جهانی به احتمال ٩۵ درصد در تهران با الجزایر بازی خواهد کرد که این بازی را بر اساس ارتباطات شخصی‌ خود هماهنگ کرده‌است.


اما سایت فرانسوی زبان«کومپتیسیون» این ادعای کی روش را رد کرد و گفت هنوز این مسابقه دوستانه تایید نشده است.


این سایت نوشت، سال 2018 تیم ملی ما مسابقات دوستانه ای برگزار خواهد کرد و این مایه خوشحالی رباح ماجر خواهد بود که قبل از اولین آزمون واقعی ماه سپتامبر آینده در چارچوب مسابقات جام ملت های آفریقا 2019 در کامرون مقابل بنین تیم خود را محک بزند.

برخی از تیم های ملی که به مسابقات جام جهانی روسیه راه یافته اند تمایل دارند با تیم ملی ما روبرو شوند. همانطور که قبلا اشاره شد کره جنوبی یکی از این تیم ها است. این تیم ماه گشته پیشنهاد رسمی خود را به هیئت مدیره فدراسیون فوتبال الجزایر ارائه کرد. در واقع، اعتقاد بر این است که این تیم مبلغ 900 هزار دلار برای انجام این بازی پیشنهاد کرده است. و بر اساس اعلام یک عضو کادر فنی تیم ملی، توافق اصولی انجام شده و توافقنامه برای تایید سازماندهی این مسابقه به کره جنوبی ارسال شده است.


در ارتباط با تاریخ بازی دوستانه با کره باید گفت آنطور که مطلوب کره جنوبی است، این مسابقه اواخر ماه مه، برگزار خواهد شد.

این سایت در ادامه با اشاره به گفته های کی روش تصریح کرد؛ فدراسیون فوتبال الجزایر از اظهارات کارلوس کی روش شگفت زده شده است.

پیشنهاد رسمی دیگری که فدراسیون فوتبال الجزایر دریافت کرده است، از طرف جمهوری اسلامی ایران است. ایرانی ها می خواهند در روز 2 ژوئن در تهران بازی کنند، علاوه بر این سرمربی تیم ملی ایران حتی در رسانه های محلی اعلام کرده است که این مسابقه در ایران و در تاریخ ذکر شده انجام خواهد شد.


و این موضوع فدراسیون فوتبال الجزایر را شگفت زده کرده است ،زیرا فدراسیون هنوز آن را تایید نکرده و به پیشنهاد ایران پاسخ مثبت نداده است.
علاوه بر این، «ان حکیم مدانه» مدیر تیم های ملی الجزایر سه شنبه شب در جریان مراسم قرعه کشی رقابت های جام حذفی الجزایر اعلام کرد که آنها هنوز به دنبال این پیشنهاد نیستند. و دلیل آن این است که در سطح فدراسیون ما ترجیح می دهیم کمی زمانبندی کنیم تا همه پیشنهادهای که به دستمان می رسد را ببینیم.


در آن مقطع، با توجه به فرا رسیدن ماه مبارک رمضان و استراحت هایی که تیم ملی ما باید داشته باشد،.پرسنل فنی تیم ملی تصمیم می گیرند که با چه حریفی روبرو شوند.


بنابراین، و در صورت داشتن پیشنهاد از یک کشور همسایه و دیگر کشورهای راه یافته به جام جهانی که مایل به بازی در همان تاریخ هستند،اگر ایران بخواهد در تهران با ما بازی کند، به سرعت با رد پیشنهاد ایران تیم دیگری انتخاب خواهد شد.


ان حکیم تایید کرد که پرتغال هم که در گروه ایران و مراکش حضور دارد،مایل است با الجزایر بازی کند و او منتظر نامه رسمی پرتغالی ها است.
بلژیک،گابن و مالی هم از دیگر تیم هایی هستند که مایلند با الجزایر دیدار دوستانه برگزار کنند.


در حال حاضر، تنها موافقت نامه ای که فدراسیون فوتبال الجزایر امضا شده، مربوط به تیم ملی کره جنوبی است.

انتهای پیام/

دیدار ایران الجزایر قطعی نیست+ 0
I_DONT_LIKE_IT - 0

منبع: http://www.yjc.ir/fa/news/6351114/یک-سایت-الجزایری-مدعی-شد-دیدار-دوستانه-ایران-الجزایر-هنوز-تأیید-نشده-است
بازدید: 51

تعداد نظرات: 0
منتشر نشده: 0

کد امنیتی
کد جدید
Scroll to Top