• یکشنبه, ۲۵ آذر ۱۳۹۷ - 2018 December 16
کد خبر: 351536
تاریخ انتشار: جمعه, ۲۲ دی ۱۳۹۶ ۱۹:۱۶

همسویی وزارت علوم و معاونت علمی رئیس جمهور برای ایجاد اشتغال جوانان

اخبار علمی چه نیوز :

منصور غلامی وزیر علوم در گفت‌وگو با خبرنگار   حوزه دانشگاهی گروه علمی پزشكی باشگاه خبرنگاران جوان؛ در خصوص برنامه‌ها و همکاری‌های این وزراتخانه با معاونت علمی فناوری رئیس جمهور، عنوان کرد: تلاش ما این است که همکاری‌های موفقی را با معاونت داشته باشیم، زیرا وظایف این دو سازمان در کنار یکدگیر قرار می‌گیرد.

وی با بیان این موضوع که وزارت علوم و معاونت علمی فناوری رئیس جمهور در راستای یکدیگر فعالیت می‌کنند، افزود: تلاش این 2 نهاد این است که نتایج پژوهشی و فناوری را به اشتغال و ثروت در سطح جامعه تبدیل کند.

 وزیر علوم تصریح کرد: معاونت علمی فناوری با حمایت کردن از استارت‌آپ‌ها و شرکت‌های دانش بنیان خروجی‌های مناسبی را در دانشگاه‌ها توسط اساتید دارد و به دنبال حمایت‌های خوبی که انجام می‌دهند اثرگذاری مناسبی را در جامعه به وجود آورده است.

 غلامی با بیان اینکه نشست‌هایی را با بنیاد ملی نخبگان داشته‌اند، گفت: بنیاد ملی نخبگان با دانشجویان و اساتید وزارت علوم فعالیت می‌کند، این افراد از خود نیرویی ندارند و نیروی خود را از دانشجویان و اساتید دانشگاهی که زیر شاخه وزارت علوم و تحقیقات هستند تامین می‌کند.

 وزیر علوم تحقیقات و فناوری یادآور شد: مجموعه نیروی علمی که در معاونت کار می‌کند و برونداد‌هایی که دارند همه حاصل نیروی انسانی علمی دانشگا‌ه‌ها، اساتید، دانشجویان و فارغ‌التحصیلان است.

 

انتهای پیام/

 تلاش وزرات علوم و معاونت علمی رئیس جمهور برای اقامات ثروت آفرین+ 1
I_DONT_LIKE_IT - 0

منبع: http://www.yjc.ir/fa/news/6394130/همسویی-وزارت-علوم-و-معاونت-علمی-رئیس-جمهور-برای-ایجاد-اشتغال-جوانان
بازدید: 84

تعداد نظرات: 0
منتشر نشده: 0

کد امنیتی
کد جدید
Scroll to Top