• چهارشنبه, ۲۶ دی ۱۳۹۷ - 2019 January 16
کد خبر: 376467
تاریخ انتشار: چهارشنبه, ۲۶ ارديبهشت ۱۳۹۷ ۱۸:۵۸

ترابی: شگفتی سازی تیم ملی در جام جهانی ۲۰۱۸ اهمیت دارد

اخبار ورزشی چه نیوز :

ترابی: شگفتی سازی تیم ملی در جام جهانی اهمیت دارد
به گزارش  خبرنگار فوتبال و فوتسال گروه ورزشی باشگاه خبرنگاران جوان؛ مهدی ترابی هافبک تیم ملی فوتبال ایران در حاشیه تمرین تیم ملی بیان کرد: شرایط خوب است و کم کم تمام بازیکنان به اردو اضافه می‌شوند. امیدوارم اردوی آماده سازی خوبی داشته باشیم و با آمادگی کامل به جام جهانی برویم.

او درباره رقابت سنگین بین ۳۵ بازیکن دعوت شده به تیم ملی گفت: مهم نیست کدام بازیکنان در جام جهانی بازی می‌کند بلکه مهم این است که تیم ملی در جام جهانی شگفتی ساز شود.

ترابی درباره دیدار تدارکاتی ایران و ازبکستان اظهار داشت: بدون شک دیدار با ازبکستان برای آمادگی تیم ملی تاثیر دارد که کی روش آن را در نظر گرفته است. تجربه بین المللی کمک می‌کند تا بازیکنان با ایده‌های سرمربی تیم ملی آشناتر شوند.

او خاطرنشان کرد: شرایط تیم ملی نسبت به ابتدای تمرینات بهتر شده است و بازیکنان با تمریناتی که کی روش در نظر می‌گیرد از نظر بدنی و روحی آماده می‌شوند و امیدوارند بهترین عملکرد را داشته باشند.

هافبک تیم ملی فوتبال ایران درباره احتمال ادامه حضورش در سایپا بیان کرد: یک سال دیگر با سایپا قرارداد دارم، اما پس از جام جهانی درباره این موضوع تصمیم می‌گیرم.

انتهای پیام/

اظهارات مهدی ترابی در حاشیه تمرین تیم ملی فوتبال+ 0
I_DONT_LIKE_IT - 0

منبع: https://www.yjc.ir/fa/news/6535369/ترابی-شگفتی-سازی-تیم-ملی-در-جام-جهانی-۲۰۱۸-اهمیت-دارد
بازدید: 26

تعداد نظرات: 0
منتشر نشده: 0

کد امنیتی
کد جدید
Scroll to Top