• شنبه, ۲۷ بهمن ۱۳۹۷ - 2019 February 16
کد خبر: 397169
تاریخ انتشار: جمعه, ۱۹ مرداد ۱۳۹۷ ۱۶:۱۰

کشیش ایتالیایی متهم به کودک‌آزاری، شیطان را مقصر دانست!

اخبار خارجی چه نیوز :

کشیش متهم به کودک آزاری، شیطان را مقصر دانست!
به گزارش گروه بین‌الملل باشگاه خبرنگاران جوان به نقل از نیوزویک، یک کشیش کاتولیک در ایتالیا که به آزار جنسی یک دختر بچه 11 ساله متهم شده است، اقدامات شنیع خود را به گردن شیطان انداخته است!

این کشیش 70 ساله که پائولو گرانتزر نام دارد، در ماه گذشته به ظن سو استفاده جنسی از یک دختر بچه در خودروی خود در نزدیکی شهر فلورانس ایتالیا دستگیر شد. اکنون که تحقیقات درباره پرونده وی در جریان است، او در حبس خانگی قرار گرفته است.

علی‌رغم اتهامات علیه او، این کشیش مدعی شده است این حادثه تقصیر او نبوده است. او در مصاحبه‌ای با یک روزنامه ایتالیایی ادعا کرده است شیطان او را برای انجام اقدامات جنسی فریب داده است و تصور کرده است این کودک سن بیشتری دارد!

او همچنین این دختربچه قربانی را همدست شیطان معرفی کرده و ادعا کرده است بسیار بالغ‌تر از سن خود به نظر می‌رسده است. این کشیش در مصاحبه خود گفت: «من به تازگی دریافته‌ام که او 11 سال داشته است. من تصور می‌کردم او دست‌کم 15 ساله بوده است.»

با این‌که این کشیش سال‌ها با کودکان کم سن و سال مواجه شده است، او ادعا کرده است که به جز این کودک، با کودک دیگری مرتکب این جنایت نشده است. با این حال، او به 3 بار آزار جنسی این دختر پیش از دستگیری اعتراف کرده است.

کلیسای کاتولیک سال‌ها در حال دست و پنجه نرم کردن با مشکل کودک آزاری کشیش‌ها بوده است. مقامات بلندپایه متعددی از کلیسای کاتولیک به اتهام آزار جنسی کودکان و یا پنهان کردن آزار جنسی از جانب دیگر مقامات کلیسا ناچار به استعفا و یا تحمل مجازات شده اند.

انتهای پیام/+ 0
I_DONT_LIKE_IT - 0

منبع: https://www.yjc.ir/fa/news/6627711/کشیش-ایتالیایی-متهم-به-کودک‌آزاری-شیطان-را-مقصر-دانست
بازدید: 30

تعداد نظرات: 0
منتشر نشده: 0

کد امنیتی
کد جدید
Scroll to Top