• پنج شنبه, ۳۱ مرداد ۱۳۹۸ - 2019 August 22
کد خبر: 417073
تاریخ انتشار: سه شنبه, ۲۵ تیر ۱۳۹۸ ۰۷:۴۸

علی شمس - ما سودی کو - را می‌سازد - - احتمالات - در تئاتر شهر

اخبار فرهنگی - هنری چه نیوز :

 

علی شمس «ما سودی کو» را می‌سازد/ «احتمالات» در تئاتر شهر

کارگردان و بازیگر تئاتر که تجربه کارگردانی چند فیلم کوتاه را در کارنامه کاری خود دارد، درباره فعالیت‌های خود در زمینه کارگردانی در سال جاری به خبرنگار مهر گفت: فیلمنامه بلندی را با عنوان «ما سودی کو» نوشته‌ام که موضوعی اجتماعی دارد و تمرکزش بر یک رابطه مادر و فرزندی است. این فیلمنامه عزلت، تنهایی و جعل در روابط اجتماعی را مدنظر قرار داده است.

وی درباره زمان تولید و ساخت فیلم سینمایی «ما سودی کو»، اظهار کرد: به دنبال تهیه‌کننده و سرمایه‌گذار هستم و قصدم این است که امسال این فیلم سینمایی بلند را بسازم.

شمس درباره تعداد بازیگران این اثر سینمایی افزود: این فیلم ۳ بازیگر اصلی خواهد داشت.

کارگردان نمایش‌هایی، چون «خروس غلط می‌خواند» و «داستان‌های میان رودان»، درباره برنامه خود در زمینه اجرای نمایش جدید هم بیان کرد: امسال ترجیح می‌دهم فیلم بلند سینمایی‌ام را بسازم و برای سال دیگر در مجموعه تئاتر شهر اثری را به صحنه ببرم.

وی در این باره توضیح داد: نمایشنامه «احتمالات علی شمس» را که شامل مجموعه‌ای از احتمالات تاریخی پارودیک است نوشته‌ام و قصد دارم سال دیگر در سالن چهارسوی مجموعه تئاتر شهر اجرا کنم.

شمس در پایان سخنان خود درباره موضوع نمایشنامه «احتمالات علی شمس»، گفت: فضای این نمایش نیز در راستای کار‌های قبلی‌ام است، ولی بعد از ۲ یا ۳ کاری که به صحنه بردم و کمدی نبود، بار دیگر اجرایی کمدی خواهم داشت.+ 0
I_DONT_LIKE_IT - 0

منبع: https://parsine.com/fa/news/543075/علی-شمس-ما-سودی-کو-را-می‌سازد-احتمالات-در-تئاتر-شهر
بازدید: 9

تعداد نظرات: 0
منتشر نشده: 0

کد امنیتی
کد جدید
Scroll to Top