• شنبه, ۰۲ شهریور ۱۳۹۸ - 2019 August 24
کد خبر: 417094
تاریخ انتشار: سه شنبه, ۲۵ تیر ۱۳۹۸ ۱۱:۳۰

تایید علیرضا دبیر و تحقق شعار اعتماد به قهرمانان ملی کشتی ایران

اخبار ورزشی چه نیوز :

 

تایید علیرضا دبیر و تحقق شعار اعتماد به قهرمانان ملی کشتی ایران

 پیشکسوت کشتی کشورمان در واکنش به تایید صلاحیت علیرضا دبیر برای حضور در انتخابات فدراسیون کشتی به خبرنگار مهر گفت: این مساله باید خیلی زودتر اتفاق می‌افتاد تا نشان دهد قهرمانان بزرگ و ملی ایران می‌توانند سکان هدایت و مدیریت در ورزش ایران را در دست گیرند و همچون دوران قهرمانی خود بدرخشند.

وی تصریح کرد: تمام قهرمانان ملی ما قابل احترام هستند و برای ورزش ایران زحمت کشیدند و واقعاً درست نیست برخی از آنان پشت خط انتخابات فدراسیون بمانند. به نظر من امیررضا خادم و عباس جدیدی هم می‌توانستند با ورود به انتخابات کشتی، عیار انتخابات را بالا ببرند چراکه هر دو از چهره‌های شناخته شده و افتخارآفرین ورزش ایران هستند.

پیشکسوت کشتی ایران افزود: ما باید بتوانیم از سرمایه‌های ورزش کشور که همین قهرمانان ملی ما هستند به بهترین شکل بهره ببریم و در حد امکان از نیرو و توان مدیریتی آنان در عرصه‌های مختلف مدیریت استفاده کنیم.

محبی در پایان به برگزاری مجمع انتخابات فدراسیون هم اشاره کرد و گفت: امیدوارم انتخابات مجمع در عین سلامت و عدالت برگزار شود و با بهترین انتخاب از سوی اعضای مجمع همراه باشد، چراکه سرنوشت کشتی ایران به نحوه و نتیجه انتخابات فردا بستگی دارد.

به گزارش خبرنگار مهر، مجمع انتخابات ریاست فدراسیون کشتی ساعت ۱۰ صبح فردا چهارشنبه ۲۶ تیرماه با حضور ۷ کاندیدا در آکادمی ملی المپیک برگزار می‌شود که طی آن علیرضا دبیر، حمید بنی‌تمیم، سید اصغر آزوره، جاسم امیری، علی اکبر جیره، محمدرضا صالحی و عبدالمهدی نصیرزاده به عنوان مدعیان ریاست به رقابت انتخاباتی با یکدیگر خواهند پرداخت.+ 0
I_DONT_LIKE_IT - 0

منبع: https://parsine.com/fa/news/543114/تایید-علیرضا-دبیر-و-تحقق-شعار-اعتماد-به-قهرمانان-ملی-کشتی-ایران
بازدید: 4

تعداد نظرات: 0
منتشر نشده: 0

کد امنیتی
کد جدید
Scroll to Top