• پنج شنبه, ۳۱ مرداد ۱۳۹۸ - 2019 August 22
کد خبر: 417625
تاریخ انتشار: دوشنبه, ۳۱ تیر ۱۳۹۸ ۰۰:۳۶

چگونه می‌توان عمر باتری آیفون را چند برابر کرد؟

اخبار علمی و فناوری چه نیوز :

 

بسیاری از کاربران دوست دارند باتری آیفونشان دیرتر از حالت معمول خالی شود. بسیاری از افراد نیز دوست دارند با وجود کاربری بالا از آیفون خود بالاترین حد استفاده را داشته باشند. اما چگونه؟

شما می‌توانید با ایجاد تغییراتی در گوشی خود عمر باتری را چند برابر کنید. البته برای دسترسی به این ویژگی بهتر است گوشی خود را به روزرسانی کنید.

تنظیمات زیادی وجود دارد که می‌توانید برای صرفه جویی در عمر باتری انجام دهید: کاهش روشنایی صفحه، خاموش کردن خدمات موقعیت مکانی برای برنامه‌های خاص و غیرفعال کردن اعلان‌های برخی از برنامه ها. اما ایجاد تغییرات در Refresh برنامه پس زمینه می‌تواند به افزایش عمر باتری را بدون به خطر انداختن قابلیت‌های زیاد افزایش دهد.

اگر می‌خوهید این کار را انجام دهید مراحل زیر را دنبال کنید:

اگر صرفه جویی در عمر باتری و داده اولویت شما باشد، می‌توانید Background App Refresh را کاملا خاموش کنید. به این ترتیب دفعه بعد که شما از آن برنامه بازدید می‌کنید، با آخرین اطلاعات به روز می‌شود.

چگونه می‌توان عمر باتری آیفون را چند برابر کرد؟

برای خاموش کردن برنامه Background App Refresh، منوی «تنظیمات» iPhone را باز کنید، روی General را بزنید و Background App Refresh را انتخاب کنید. سپس Background App Refresh را فشار دهید و OFF را انتخاب کنید.

اگر هنوز میخواهید برنامه‌ها در پس زمینه به روزرسانی شوند، اما نمیتوانید اطلاعاتتان را تخلیه کنید، میتوانید تنظیمات آیفون خود را به شکلی برنامه ریزی کنید که برنامه‌ها فقط هنگامی که به یک شبکه Wi-Fi وصل میشوند، تازه شوند. این موضوع احتمالا عمر باتری را حفظ خواهد کرد، زیرا برنامه‌ها بار‌ها تازه می‌شوند.

شما می‌توانید برخی به روزرسانی‌ها را برای زمانی خاص فعال کنید. برای این کار می‌توانید برنامه Refresh سابقه را برای برنامه‌های خاص فعال کنید. برای انجام این کار، مراحل مشابهی را که در اولین بخش توضیح داده شد فعال کنید به جای استفاده از گزینه "Background App Refresh" واقع در بالای صفحه در بخش Background App Refresh در منوی تنظیمات، برای مشاهده برنامه‌های نصب شده روی گوشی خود، پایین بروید.

چگونه می‌توان عمر باتری آیفون را چند برابر کرد؟

اگر فقط می‌خواهید برنامه Refresh Background را برای بعضی از برنامه‌ها فعال کنید، بهتر است اول ببینید کدام برنامه‌ها باتری بیشتری مصرف می‌کنند. برای این کار، سری به بخش «تنظیمات» آیفون خود بزنید و Battery را انتخاب کرده و به بخش زیر Battery use by app بروید. این منطقه به شما نشان می‌دهد که کدام برنامه بیشترین باتری را مصرف می‌کند.+ 0
I_DONT_LIKE_IT - 0

منبع: https://parsine.com/fa/news/544423/چگونه-می‌توان-عمر-باتری-آیفون-را-چند-برابر-کرد
بازدید: 3

تعداد نظرات: 0
منتشر نشده: 0

کد امنیتی
کد جدید
Scroll to Top