• یکشنبه, ۲۹ بهمن ۱۳۹۶ - 2018 February 18
کد خبر: 360460
تاریخ انتشار: سه شنبه, ۲۴ بهمن ۱۳۹۶ ۱۶:۳۲

هیچ یک از 90 کودک شیرخوارگاه آمنه، شرایط فرزند خواندگی را ندارند - علت، ابتلا به - اچ آی وی - یا ب

اخبار اجتماعی چه نیوز :

خاکی در گفتگو با باشگاه خبرنگاران جوان خبر داد

هیچ یک از 90 کودک شیرخوارگاه آمنه، شرایط فرزند خواندگی را ندارند/تعداد نوزادهای دارای شرایط فرزند خواندگی شیرخوارگاه آمنه صفر است
احمد خاکی معاون امور اجتماعی بهزیستی استان تهران در گفتگو با خبرنگار حوزه رفاه و تعاون گروه اجتماعی باشگاه خبرنگاران جوان؛اظهار کرد: در حال حاضر 1500 نفر متقاضی فرزند خواندگی نوزاد و به ویژه نوزادانی با جنسیت دختر هستند، این در حالی است که هیچ نوزادی که شرایط مورد نیاز برای واگذاری به خانواده های متقاضی فرزند را داشته باشد در این مرکز حضور ندارد.

وی تصریح کرد: هم اکنون 90 کودک در شیرخوارگاه آمنه نگهداری می شوند که بنا بر شرایط آن ها یا بدسرپرست بوده و دادگاه به طور موقت مسئولیت نگهداری از آن ها را به بهزیستی سپرده و یا اینکه کودکان فوق مبتلا به بیماری هایی چون (اچ آی وی) هستند،که شرایط فرزند خواندگی خانواده های متقاضی فرزند را ندارند.

معاون امور اجتماعی بهزیستی استان تهران در ادامه خاطرنشان کرد: در شیرخوارگاه آمنه نوزادان صفر ماهه تا کودکان 10 ساله نگهداری می شوند و در این میان کودکان در سن مدرسه نیز به مدرسه می روند.

انتهای پیام/+ 0
I_DONT_LIKE_IT - 0

منبع: http://www.yjc.ir/fa/news/6437525/هیچ-یک-از-90-کودک-شیرخوارگاه-آمنه-شرایط-فرزند-خواندگی-را-ندارندعلت-ابتلا-به-اچ-آی-وی-یا-بدسرپرست-بودن
بازدید: 3

تعداد نظرات: 0
منتشر نشده: 0

کد امنیتی
کد جدید
اخبار تصویری

Scroll to Top