• شنبه, ۰۵ اسفند ۱۳۹۶ - 2018 February 24
کد خبر: 360468
تاریخ انتشار: سه شنبه, ۲۴ بهمن ۱۳۹۶ ۱۶:۴۲

رونمایی از پوستر - مرگ و دوشیزه -

مرگ و دوشیزه

پوستر نمایش «مرگ و دوشیزه» به کارگردانی سینا راستگو رونمایی شد.

به گزارش چه نیوز، پوستر نمایش «مرگ و دوشیزه» به کارگردانی سینا راستگو که از ۲۷ بهمن در تماشاخانه پالیز روی صحنه می‌رود، رونمایی شد. طراحی پوستر این نمایش بر عهده هادی جلدی است.

این نمایش براساس نمایشنامه «مرگ و دختر جوان» اثر آریل دورفمان و ترجمه حشمت الله کامرانی توسط سینا راستگو بازنویسی شده است. راستگو سال گذشته تئاتر «دشمن مردم» را روی صحنه برده بود.

کمپانی تئاتر امید ایران و موسسه پادمآرت تهیه این نمایش را بر عهده دارند. زهرا بهروزمنش، محمد حبیبی، رضا داوودوندی، محمد مسگری، منصور نصیری بازیگران«مرگ و دوشیزه» هستند.

در خلاصه این نمایش آمده است: نمایش، داستانی ست میان سرگذشت سه نفر، سرگذشتی تلخ که روایت قبل و بعد از انقلاب شیلی را در بطن زندگی آدم هایی روایت می کند که گاه گم شده میان زمان تنها می ماند. نمایشی از تنهایی، خودخواهی و عشق گمشده میان آدم ها، جنایاتی که زمان فقط می تواند آن را مخفی کند و هرگز التیام نمی یابد.

دیگر عوامل این نمایش عبارتند از طراح صحنه: سید محمد موسوی، طراح لباس: بهار خلیلی فرد، طراح گریم: لعیا خرامان، طراح صدا و موسیقی: امیر دوستی، طراح پوستر و گرافیک: هادی جلدی، عکاس: ساینا قادری، گروه کارگردانی: مهدی شهریاری، سمیرا احمدی، دستیار لباس: سارا مژده، مجریان گریم: عطا عارفی، شکیبا احدی زاده.
+ 0
I_DONT_LIKE_IT - 0

منبع: https://www.mehrnews.com/news/4227072/رونمایی-از-پوستر-مرگ-و-دوشیزه
بازدید: 4

تعداد نظرات: 0
منتشر نشده: 0

کد امنیتی
کد جدید
اخبار تصویری

Scroll to Top