• یکشنبه, ۱۳ فروردين ۱۴۰۲ - 2023 April 02
کد خبر: 430055
تاریخ انتشار: سه شنبه, ۱۸ بهمن ۱۴۰۱ ۲۱:۰۰

زغال اکسیر جادویی ثروت ساز

در دنیای امروزی و با گشترش ارتباطات به راحتی می توان فرصت سازی کرد و از این طریق به ثروت رسید فقط کافیست که شما شرایط حال حاضر را خوب بشناسید و بر اساس آن تصمیم گیری کنید. من با توجه به شرایط حال حاضر و گسترش ارتباطات دانستم که تجارت می تواند نقطه ای برای رسیدن به ثروت باشد پس دراین راه قدم برداشتم و با انتخاب حوزه کاری زغال توانستم به مقدار سود بالایی برسم و داشتن ثروت را تجربه کنم.

زغال بلوط کبابی

استفاده از زغال بلوط کبابی لرستان بدلیل شرایط اقلیمی که دارد بصورت طبیعی رشد کرده و بصورت استاندارد تولید می شود که با توجه به چگالی بالایی که دارد وزن آن بیشتر بوده ولی کیفیت بالاتری دارد و در خاکستر می شود و در بازار قیمت آن از یا پسته و کبابی بیشتر می باشد.

زغال معمولا برای مصارف زیاد بصوت فله یا همان عمده عرضه می گردد و بخاطر حذف بسته بندی در کیسه های ده کیلویی می تواند هزینه کمتری داشته باشد.

قیمت هر کیلو از این محصول می تواند با کیفیتی بالایی که دارد بصرفه تر از خرید دو کیلو زغال نامرغوب باشد و عرضه زغال لرستان با کیفیت بالا و هزینه تولید دارای نوسان می باشد که هنگام خرید از مجموعه ما می توان آخرین قیمت را استعلام گرفت.

زغال کبابی مکعبی

سالیان زیادی است که مردم از زغال کبابی مکعبی استفاده می کنند و به دنبال بهترین زغال برای کباب هستند. این محصول باید آتش خوبی داشته باشد و به خوبی بسوزد و دود زیادی نداشته باشند. افزایش مصرف این محصول باعث شده تا بازار خرید و فروش آن رونق زیادی داشته باشد. از این محصول به غیر از مصارف خانگی در رستوران ها و آشپزخانه ها هم استفاده می شود و آشپز ها معتقدند هر چقدر زغال باکیفیت تر باشد ما کبابی خوشمزه تر خواهیم داشت.

بهترین چوب برای تهیه زغال کبابی، چوب درختانی است که رطوبت نداشته باشند و کاملا خشک باشد زیرا زغال نم دار به خوبی نمی سوزد. اگر از چوب های نرم برای تهیه زغال کبابی استفاده کنیم آتش عمر طولانی ندارد و زود می سوزد و چوب های سخت برای این کار بسیار مناسب هستند. زغال کبابی درجه یک اغلب براق و یکدست است و خام نیست و حرارت زیادی دارد. بسیار حائز اهمیت است که زغال خاکستر کمی داشته باشد و بوی تند نداشته باشد. درختان بلوط، پسته و انجیر برای تهیه زغال کبابی استفاده می شود و بسیار مناسب است.

ذغال چوب روسی

ذغال چوب روسی این نوع چوب به شدت سبک است و الاستیسیته بالایی دارد از این رو جزو بهترین چوب ها به حساب می آید. این چوب در میان نجاران دارای طرف داران زیادی است زیرا میخ خور و پیچ خور آن عالی است و سنباده پذیری بالایی علاوه بر خوش کار بودن دارد.

از چوب های روسی برای دکوری زیبا، پارکت ها، سقف ها، و در ها، در طرح های مختلف استفاده می شود.

از انواع چوب های روسی پرکاربرد که وارد ایران می شوند می توان به چوب های نراد، ساسنا، یولکا و نوئل اشاره کرد.

از مزایای دیگر چوب های روسی میتوان به نرمی و انعطاف پذیری، قیمت مناسب، وزن پایین و رنگ پذیری آن اشاره کرد.

این چوب ها علاوه بر مزایایی که ذکر کردیم دارای معایبی هم می باشد.

.

.


 

بازدید: 71
Scroll to Top