• یکشنبه, ۲۵ آذر ۱۳۹۷ - 2018 December 16
کد خبر: 365451
تاریخ انتشار: سه شنبه, ۲۲ اسفند ۱۳۹۶ ۱۷:۵۲

فوت ۳ نفر در حوادث چهارشنبه آخر سال - مصدومیت ۳۸۵ نفر

حوادث چهارشنبه سوری

براساس گزارش سازمان اورژانس کشور تاکنون ۳ نفر بر اثر حوادث شب چهارشنبه آخر سال جان خود را از دست داده اند و ۳۸۵ نفر هم مصدوم شده اند.

چه نیوز، گروه جامعه: براساس گزارش سازمان اورژانس کشور از ابتدای اسفندماه تا ساعت ۱۷ امروز تاکنون ۴۰۳ نفر بر اثر حوادث مرتبط با شب چهارشنبه آخر سال دچار مصدومیت شده اند و ۳ نفر  در تهران، زنجان و همدان جان خود را از دست داده اند. ۹۱ درصد مصدومان مرد و ۹ درصد زن بوده اند. همچنین چهار درصد مصدومان قطع عضو شده اند. ۶۶ درصد این حوادث مربوط به رنج سنی ۶ تا ۱۸ سال است و ۷۹ درصد از مصدومین استفاده کننده از مواد محترقه و ۱۹ درصد عابران گذری بوده اند. این گزارش بروز رسانی می شود.

بیشترین عضو آسیب دیده چشم با ۳۴ درصد گزارش شده است. بیشترین تعداد مصدومان در تهران با ۸۳ نفر (معادل ۲۱ درصد از کل مصدومان) ، آذربایجان غربی با ۵۴ نفر (معادل ۱۳ درصد از کل مصدومان) و آذربایجان شرقی با ۳۸ نفر (معادل ۹ درصد از کل مصدومان) بوده است.

- ساعتی پیش انفجار در یک مجتمع مسکونی در شهرک پیکانشهر موجب مصدومیت یک نفر شد. به گفته جلال ملکی سخنگوی سازمان آتش نشانی انفجار در یک آپارتمان در مجتمع چهار طبقه بر اثر کار کردن با مواد محترقه رخ داد.

- صبح امروز یک ساختمان ۲ طبقه در خیابان مرتضوی تهران بر اثر انفجار اکلیل و سرنج تخریب و یک جوان ۱۹ ساله به شدت مصدوم شد. یک نفر از آتش نشانان نیز مصدوم شد. پسر ۱۹ ساله که صبح امروز در تهران به دلیل انفجار مواد محترقه دچار سوختگی ۱۰۰ درصد شده بود، فوت کرد.


تازه ترین اخبار اجتماعی و حوادث در مجله خبری چه نیوز+ 0
I_DONT_LIKE_IT - 0

منبع: https://www.mehrnews.com/news/4251178/فوت-۳-نفر-در-حوادث-چهارشنبه-آخر-سال-مصدومیت-۳۸۵-نفر
بازدید: 54

تعداد نظرات: 0
منتشر نشده: 0

کد امنیتی
کد جدید
Scroll to Top