• جمعه, ۰۳ خرداد ۱۳۹۸ - 2019 May 24
کد خبر: 384631
تاریخ انتشار: چهارشنبه, ۲۳ خرداد ۱۳۹۷ ۱۷:۵۰

- فوتبال فقط بهونه اس - همراه با مردم در جام جهانی 2018

اخبار فرهنگی - هنری چه نیوز :

«فوتبال فقط بهونه اس» همراه با مردم در جام جهانی 2018
به گزارش حوزه رادیو تلویزیون گروه فرهنگی باشگاه خبرنگاران جوان؛ شبکه افق از امروز با مجموعه گزارش های «فوتبال فقط بهونه اس» به حاشیه های جام جهانی 2018 روسیه می پردازد.

با شروع جام جهانی 2018 فوتبال در روسیه، همه نگاه ها به این کشور و استادیوم های ورزشی شهرهای مختلف آن دوخته شده، رویدادی که طی دهه های مختلف دستخوش تغییرات وسیعی شده و حوادث سیاسی، اجتماعی و فرهنگی گاهی بیش از ماهیت فوتبال بر آن تاثیر گذاشته اند.

امسال هم شاهد اتفاقات جالب توجهی در جام جهانی هستیم، از راهیابی نیافتن تیم های مطرحی همچون ایتالیا به این دوره تا حوادث سیاسی و رویدادهایی که موجب شده هواداران تیم های ملی فوتبال، گاه بر خلاف رویه موجود از تیم هایی حمایت کنند که شاید ارتباط خاصی با آنها نداشته باشد.

شبکه افق سیما همگام با بسیاری از شبکه های تلویزیونی، سعی در پوشش جام جهانی فوتبال 2018 روسیه اما با نگاه خاص خود دارد و بر این اساس مجموعه گزارش هایی با عنوان «فوتبال فقط بهونه اس» در 15 قسمت برای پخش از این شبکه در نظر گرفته شده است.

این گزارش ها در قالب میان برنامه های هشت تا 10 دقیقه ای از چهارشنبه 23 خردادماه هر روز و در فواصل زمانی مختلف روی آنتن می روند و در هر قسمت به یکی از مسائل حاشیه ای جام جهانی نگاهی ویژه دارند.

اتفاقات روز بین المللی که رنگ و بوی فوتبالی به خود گرفته اند، همبستگی ایرانی های ساکن در کشورهای مختلف و حضور بسیاری از آنها در روسیه برای تشویق تیم ملی ورای تنوع و تفاوت در سلایق و گرایشات سیاسی، فرهنگی و اجتماعی، گفت وگو با تماشاچیان فوتبال از کشورهای گوناگون حول و حوش حوادث و اتفاقات روز جهانی و تاثیرگذاری متقابل آنها بر فوتبال و جام جهانی بر نگرش مردم، حاشیه های جالب توجه فوتبالی و مقایسه میان رفتارهای ورزشی و مسئولان ورزشی در ایران با سایر کشورها از جمله روسیه، برخی از موضوعاتی هستند که در قسمت های مختلف «فوتبال فقط بهونه اس» به آنها پرداخته می شود.

لازم به ذکراست؛ تهیه کنندگی این مجموعه گزارش ها را محمد حسن مددی بر عهده دارد.

انتهای پیام/

«فوتبال فقط بهونه اس» از شبکه افق پخش می شود+ 0
I_DONT_LIKE_IT - 0

منبع: https://www.yjc.ir/fa/news/6563954/فوتبال-فقط-بهونه-اس-همراه-با-مردم-در-جام-جهانی-2018
بازدید: 39

تعداد نظرات: 0
منتشر نشده: 0

کد امنیتی
کد جدید
Scroll to Top