• جمعه, ۲۹ تیر ۱۴۰۳ - 2024 July 19
کد خبر: 429335
تاریخ انتشار: چهارشنبه, ۰۴ خرداد ۱۴۰۱ ۱۲:۳۸

4 روش فرم دادن به ابرو که بیشترین تغییر را در چهره ایجاد می کند

فرم دادن به ابرو,روش های فرم دادن به ابرو

فرم دادن به ابرو

 

ابروها مانند قابی برای چشم های شما هستند. همانطور که جلوه ی یک عکس زمانی بیشتر می شود که قابی شکیل و زیبایی برای آن داشته باشید چشم های شما هم زمانی زیباتر می شوند که ابروهایی خوش فرم داشته باشید. اگر میخواهید جذابیت چشمان شما حفظ شود باید فرم ابروی شما مناسب با صورت و چشمانتان باشد و یک تغیر مثبت در چهره تان ایجاد کنید تا انتهای این مقاله همراه ما باشید.

 

1. فرم های مختلف چهره را بشناسید

لازم است بدانیم چهره ما چه فرمی دارد تا بتوانیم تشخیص دهیم کدام سبک ابرو یا حتی کدام مدل مو با توجه به آن برای چهره و چشمان ما مناسب تر است. انواع فرم های چهره شامل فرم دایره ای، مربعی، قلبی، بیضی، مستطیل و مثلث می باشد که با هر کدام آشنا خواهیم شد.

 

• فرم صورت دایره ای

اگر صورت گردی و بدون زاویه ای دارید و طول و عرض صورت شما تقریبا با هم برابر است از فرم صورت دایره ای برخوردار هستید. در واقع صورت های دایره ای در قسمت فک و چانه هیچ زاویه ای ندارند و چانه ای گرد دارند.

 

• فرم صورت مربعی

صورت های دایره ای فک پهنی دارند و در این صورت ها اندازه پیشانی و فک و گونه ها با هم برابر هستند و برخلاف چهره های دایره ای صورت های با فرم مربعی زاویه زیادی دارند.

 

• فرم صورت قلبی

اگر پیشانی شما بلند و پهن است و چانه ای تیز دارید و زاویه زیادی در قسمت فک ندارید چهره شما فرم قلبی دارد.

 

• فرم صورت بیضی

همانطور که در شکل بیضی مشخصا طول از عرض بیشتر است در فرم صورت بیضی هم طول صورت از عرض آن بیشتر است و کسانی که چهره ای بیضی مانند دارند فرم صورتشان کمی کشیده است.

 

• فرم صورت مستطیلی

صورت های مستطیلی شکل فکی زاویه دار و پیشانیه پهنی دارند و طول صورتشان از عرض آن بیشتر است. فرم صورت مستطیلی تا حدی شبیه صورت بیضی است با این تفاوت که در چهره های بیضی شکل پیشانی پهن و فک زاویه دار وجود ندارد و گوشه های پیشانی تا حدی گرد هستند.

 

• فرم صورت مثلثی 

فرم صورت شما مثلثی است اگر چانه ای تیز و گونه هایی پهن داشته باشید. فرم صورت مثلثی پیشانی پهنی ندارد و پهن ترین قسمت صورت گونه ها می باشند.

 

2. فرم ابروی مناسب چهره خود را بشناسید

 

فرم دادن به ابرو,روش های فرم دادن به ابرو

فرم ابروی متناسب با فرم صورت

 

هر فرم چهره ای که دارید تنها با فرم دادن به ابروهایتان می توانید چهره ی خود را تغییر دهید در واقع ابروها با تغییر فرمشان میتوانند یک چهره ی جدید به شما دهند. اکنون پس از این که فهمیدید فرم صورت شما چه حالتی دارد باید بدانید چه فرم ابرویی برای چهره شما مناسب تر است.

 

اگر چهره شما فرم گرد و دایره ای دارد و هیچ زاویه ای ندارد بهتر است ابروهای خود را زاویه دار کنید تا چهره ای بی روح نداشته باشید و فرم صورتتان زیباتر به نظر برسد

 

ابروی مناسب چهره های مربعی ابروهایی حالت دار و قوس دار و کمی بلند است تا صورت کمی جمع و جور تر به نظر برسد . ابروهای کوتاه باعث می شود صورت پهن و بد فرم به نظر برسد.

 

ابروهای مناسب چهره های قلبی شکل بهتر است صاف باشد و بدون زاویه باشد. ابروهای زاویه دار و تیز صورت های قلبی را زمخت و بداخلاق نشان می دهد و فرم چهره خوبی نخواهد داشت.

 

برای صورت بیضی به هیچ عنوان ابروی هلال مناسب نیست و ابروهای کمی حالت دار و یا ابرو های صاف مناسب به نظر می رسد.

 

صورت های مستطیلی هم به دلیل داشتن زاویه در قسمت فک بهتر است از ابروهای زاویه دار خودداری کنند و فرم صاف و کمی حالت دار را امتحان کنند.

 

صورت های مثلثی هم مانند صورت های قلبی بهتر است ابروهایی بدون زاویه داشته باشند.

 

3. ابزار های آرایشی ابرو کدامند

 

فرم دادن به ابرو,روش های فرم دادن به ابرو

فرم ابروی مناسب چهره

 

جدا از فرم های متناسب با هر چهره گاهی ایجاد تنوع جدید می تواند تغییر زیادی در چهره شما ایجاد کند. ابزار های آرایشی جذابیت های کم هزینه ای برای چهره دارند و می توانید با هزینه کم چهره خود را تغییر دهید و فقط با تغییر کوچکی در فرم ابروها چندین سال جوان تر به نظر برسید.

 

صابون های لیفت ابرو یک ترند جدید و کم هزینه برای فرم دادن و بالا بردن ابروهاست. این صابون ها را می توانید با یک فرچه ابرو یا با فرچه ریملی که از قبل داشته اید روی ابروهای خود بکشید تا تغییر دلخواهتان را به ابروها بدهید.

 

ریمل های ابرو از دیگر مواردیست که علاوه بر حالت دادن به ابرو رنگ زیبایی به ابروهای شما می دهد. شما می توانید رنگ دلخواه خود را انتخاب کنید. بهتر است از رنگی استفاده کنید که یک درجه از ابروی شما روشن تر باشد تا جوان تر به نظر برسید.

 

ژل ابرو هم مانند صابون لیفت حالت دهنده ابرو های شما خواهد بود البته باید دقت داشته باشید از برندی استفاده کنید که روی ابرو خشک و سفت نشود و با خشک شدن روی ایرو باعث کنده شدن آن نشود.

 

سایه ابرو یک ابزار مناسب برای ایجاد فرم دلخواه در ابروهای شماست. با تهیه یک سایه ابرو از جدیدترین انواع آن می توانید هر فرم دلخواهی به ابروی خود بدهید. با استفاده از سایه ابرو می توانید هرگاه از فرم ابروی هلالی یا زاویه دار خسته شدید یک فرم جدید را روی ابروی خود پیاده کنید. 

 

ژل های ابروی آکوا از موارد مناسب برای تغییر فرم ابرو است. این ابزار آرایشی با استفاده از قلم نازکی که دارد مناسب برای حاشور کردن ابروهاس. ژل ابرو در برند های گلدن رز و اتود هم موجود است که از برند های مطرح آرایشی هستند. رنگ این ابزار مطابق با ابرو های شما از مشکی تیره تا قهوه ای روشن موجود است.

 

4. رنگ ابروی فانتزی

از دیگر ترندهای جدید آرایش ابرو می توانیم رنگ های فانتزی را نام ببریم. رنگ هایی مثل آبی یا صورتی که نوجوانان و جوانان با رنگ موهای خود ست می کنند. از آنجایی که این رنگ ها نیاز به دکلره کردن دارند باید دقت کنید که ابروهایتان به پایه سفید برد و از پودر و یا شامپوهای ضدقرمزی استفاده کنید تا پس از رفتن رنگ فانتزی ابروهایتان قرمز و یا زرد نشود.

 

بهتر است برای رنگ ابرو تا حد امکان از اکسیدان های درصد بالا مثل 12 درصد استفاده کنید و از دکلره استفاده نکنید، برای خرید اینترنتی اکسیدان از بهترین برندها کلیک کنید. و یا تا حد امکان از انواع مواد گیاهی مثل حنا یا قهوه برای رنگ ابروهایتان استفاده کنید. 

 

ابروها مانند هویت چشم های شما عمل می کنند و جذابیت چشم هارا دوچندان می کنند برای تغییر چهره می توانید با تغییر کوچکی در رنگ و فرم ابرو یک چهره جدید و جذاب تر داشته باشید بنابراین برای تقویت ابروهای خود حتما از مواد مناسبی کمک بگیرید و کمتر از مواد شیمیایی  مثل رنگ ها و اکسیدان ها استفاده کنید.

 

 


منبع: http://www.beytoote.com/attire/face-attire/shaping1-eyebrows.html
بازدید: 4427

تعداد نظرات: 0
منتشر نشده: 0

کد امنیتی
کد جدید
Scroll to Top