• دوشنبه, ۲۴ مرداد ۱۴۰۱ - 2022 August 14
کد خبر: 408421
تاریخ انتشار: سه شنبه, ۱۰ مهر ۱۳۹۷ ۱۲:۴۰

چه رنگ لاک ناخن برای پاییز ۲۰۱۸ مناسب است؟ناخن های تمیز و زیبا، جذابیت ظاهری شما را دو چندان می کنند. اما لاک هم مانند مدل مو، آرایش یا حتی شیوه لباس پوشیدن، مد خاص خود را دارد که فصل به فصل تغییر می کند.

 

اگر چه در تابستان لاک هایی با رنگ های روشن و جسورانه روی مد بود اما برای پاییز پیش رو، ما مدل دیگری از لاک را خواهیم دید. اما چه رنگ لاکی برای پاییز 2018 مد خواهد شد؟

 

رنگ لاک ناخن

ناخن های تمیز و زیبا، جذابیت ظاهری شما را دو چندان می کنند

 

اگر شما جزو افرادی هستید که رنگ های ساده و خنثی را برای ناخن هایتان می پسندید، شانس با شماست، زیرا لاکی که در پاییز 2018 مد خواهد شد، رنگ سفید مات خواهد بود. خوبی این رنگ آن است که با هر رنگ لباسی به زیبایی ست خواهد شد.

 

رنگ لاک ناخن برای پاییز

لاک در پاییز امسال رنگ سفید مات می باشد

 

اگر به ناخن های ستاره ها در مراسم مختلف فرش قرمز نگاهی بیاندازید، خواهید دید که اکثر آنها رنگ سفید را برای ناخن هایشان انتخاب کرده اند. افرادی چون کایلی جنر یا کیم پتراس از ستاره هایی هستند که در مد شدن این رنگ ناخن نقش زیادی داشتند.

 

رنگ لاک ناخن

 

البته این رنگ لاک نیز تن های مختلفی، از صدفی گرفته تا سفید گچی، دارد که شما می توانید با توجه به سلیقه خود بهترین را انتخاب کنید. علاوه بر آن می توانید با طرح های مختلف مانند فرنچ یا... به آن تنوع دهید و در عین سادگی به زیبایی بدرخشید.

 

منبع: bartarinha.ir

 منبع: http://www.beytoote.com/attire/face-attire/color7-nail-polish.html
بازدید: 918

تعداد نظرات: 0
منتشر نشده: 0

کد امنیتی
کد جدید
Scroll to Top