• یکشنبه, ۱۶ بهمن ۱۴۰۱ - 2023 February 05
کد خبر: 429500
تاریخ انتشار: سه شنبه, ۱۲ مهر ۱۴۰۱ ۰۰:۱۰

پمپ آب ساختمان دست دوم اصفهان

پمپ آب ساختمان دست دوم اصفهانپمپ آب ساختمان دست دوم اصفهان

کشاورزی پایه و اقتصاد هر کشوری می باشد که برای انجام دادن آن به ادوات متعددی احتیاج است که یکی از آن ها خرید دستگاه پمپ آب کشاورزی بنزینی و بشقابی می باشد‌، تولید کنندگان پس از تولید با کیفیت این محصولات اقدام به معرفی انواع مدل های موجود در بازار آن ها از راه های مختلف می کنند، توصیه می شود برای اطلاع یافتن از ویژگی های پمپ آب کشاورزی دست دوم اصفهان، سایت های معتبر اینترنتی را مورد نقد و بررسی قرار داد.

همان طور که گفته شد دستگاه پمپ آب کشاورزی برای انجام دادن فعالیت های کشاورزی بسیار کاربردی می باشد و به کمک آن می توان آبیاری محصولات کشاورزی را به راحتی و در کم ترین زمان ممکن انجام داد. این دستگاه ها از استاندارد ترین قطعات تولید شده اند و به همین دلیل آن ها از عملکرد خوبی برخوردار می باشند.

پمپ آب ساختمان دست دوم اصفهان

برای خرید این کالا ها با قیمت ارزان‌ تر راه های دیگری هم وجود دارد و آن استفاده از فروشگاه های آنلاین است. این فروشگاه ها بسیار معتبر بوده و ارائه کننده انواع کالا های با کیفیت می باشند و هم چنین آن ها را با تضمین کیفیت و گارانتی معتبر در اختیار خریداران قرار می دهند.

خرید از آن ها به کمک سایت های اینترنتی انجام می‌ شود سایت‌ آراد برندینگ به عنوان پل ارتباطی عمل کرده و نیاز به واسطه ها را از بین می‌ برند و به همین دلیل دارای قیمت مناسبی می باشند و افراد بدون این که از منزل خارج شوند می توانند درخواست خود را به صورت اینترنتی ثبت نمایند و در هر کجای کشور که باشند بدون اتلاف زمان آن را درب منزل خود تحویل بگیرند.

پمپ آب دست دوم اصفهان

این دستگاه ها بسیار با کیفیت تولید می شوند و در تولید آن ها تمام نکات لازم به خوبی در نظر گرفته می شود تا خریداران از آن رضایت کافی داشته باشند، دستگاه پمپ آب کشاورزی صفر و کار نکرده دارای قیمت بسیار گرانی می‌ باشد، زیرا در تولید آن تمام قطعات درجه یک به کار رفته است و با توجه به این که نرخ ارز دلار روز به روز در حال افزایش است قیمت این کالا ها نیز بسیار گران می باشد و هم چنین گران بودن آن ها سبب افزایش قیمت این دستگاه ها می گردد.

تولید کنندگان تمام هزینه هایی را که صرف خرید این کالا ها نموده اند را در نظر گرفته و مبلغ کمی را به عنوان سود دهی به آن ها اضافه می کنند و آن ها را با این قیمت ها به فروش می رسانند، در زمان های گذشته خرید کالا های دست دوم بسیار رواج نبود اما امروزه به دلیل قیمت گران آن ها خیلی ها قدرت خرید دستگاه کار نکرده را ندارند و به همین دلیل به خرید دستگاه پمپ آب کشاورزی دست دوم روی می‌ آورند.

پمپ آب ساختمان دست دوم اصفهان

خیلی از کشاورزان هستند که اقدام به تعویض نمودن دستگاه پمپ آب خود نموده و نه به منظور این که آن ها کیفیت ندارند بلکه برای این که بخواهند مدل جدید تری از این کالا ها را خریداری نمایند و به همین دلیل اقدام به تعویض نمودن کالای خود می کنند و می توان گفت که آن ها کیفیت بالا تری نیز دارند، اما برخی ها هستند که به دلیل کوچک بودن دستگاه پمپ آب خود اقدام به تعویض آن ها می نمایند و نوع بزرگ تر آن ها را خریداری می نمایند، پس بنابراین نمی‌ توان گفت که پمپ آب دست دوم اصفهان حتما بی کیفیت می باشند.

کالا های کار نکرده دارای قیمت بسیار گرانی می باشند و به همین دلیل دولت تسهیلاتی را برای کشاورزان در نظر گرفته است تا با کمک آن مشکلی برای خرید این کالا ها نداشته باشند و هم چنین امکان خرید این کالا ها را به صورت قصدی برای آن ها فراهم نموده است.

پمپ آب ساختمان

بسته به حرکت مایعات پمپهای آب ساختمان به دو دسته تقسیم می شوند که هر کدام دارای قیمت متفاوتی می باشند.

پمپ رتودینامیک و پمپ جا بجایی ثابت

پمپ رتودینامیک شامل: به این پمپها موتور حرارتی گفته می شود زیرا از انرژی حرارتی استفاده می کند و بعد از تمام شدن کار به حالت اولیه باز می گردد.

پمپ جریان محیطی: این نوع پمپها همان پمپهای مورد استفاده در زمین کشاورزی است که آب را با عمل چرخشی به محیط اطراف خود ریخته و آبیاری می کند.

پمپ جریان محوری: تیغه های آن حول یک محور به صورت پیچ می باشند و طول این تیغه ها زیاد نیست و سرعت اثر بازگشتی آن پایین است.

پمپ آب ساختمان دست دوم اصفهان

برای شناخت کامل پمپ آب ساختمان باید با اجزایی که در بالا اشاره شد بیشتر آشنا شوید در ادامه توضیحات برخی از اجزای پمپ را خواهم گفت.

رینگ سایشی: این قطعه پشت پروانه نصب می شود و از نشتی آب جلوگیری می کند که 3 مدل دارد رینگ ساده، رینگ شکل ال، رینگ پله ای که به ترتیب برای پمپهای با فشار پایین تا بالا نصب می شود.

دیافگرام: گاهی ممکن است از پشت کلید اتومات آب خارج شود که این مشکل بخاطر دیافگرام آن خواهد بود.

پیستون: به پمپ آب کمک می کند تا آب را منتقل کند به هر طرف و شعاعی که می خواهد.


 

بازدید: 145
Scroll to Top