• یکشنبه, ۱۲ آذر ۱۴۰۲ - 2023 December 03
کد خبر: 429546
تاریخ انتشار: چهارشنبه, ۲۰ مهر ۱۴۰۱ ۰۰:۲۰

قیمت بلوک پرلیت فوق سبک

قیمت بلوک پرلیت فوق سبک

انسان همیشه به دنبال راهکاری برای کم کردن مصرف انرژی بوده است به تازگی بلوک پرلیت فوق سبک کشف شده است که از دل طبیعت گرفته شده است که با تبدیل کردن آن به عایق بلوک پرلیت، می توان از آن در صنعت ساختمان سازی استفاده کرد.

این بلوک مانند یک عایق عمل می کند و تاثیر به سزایی در کم کردن مصرف انرژی دارد قیمت عایق پرلیت به موارد زیادی بستگی دارد و کارفرمایان زیادی هستند که عده ای با دلایل محکم آنرا انتخاب و رد می کنند که به آنها اشاره خواهیم کرد.

در صورتی که می خواهید از قیمت ها اطلاع پیدا کنید و قصد خرید دارید می توانید با شرکت آراد برندینگ که ابن عایق را با کیفیت بالا و قیمت مناسب عرضه می کند، ارتباط بگیرید و با استفاده از مشاوره ی رایگان برند ما، بهترین محصول را تهیه نمایید.

قیمت بلوک پرلیت فوق سبک

از آنجا که ویژگی های عایق حرارتی و صوتی جز ویزگی های بلوک پرلیت می باشد می توان گفت این ویژگی در هتل سازی، مکان های امنیتی، و ساخت مدارس پرکاربرد است. این ویزگی عایق پرلیت در صنعت ساختمان سازی کمک می کند تا حریم شخصی افراد در هتل ها و مکان های امنیتی حفظ شود و صدایی به بیرون درز پیدا نکند. همچنین استفاده از این بلوک ها در مدارس سبب می شود آسایش دیگران برهم نخورد این بلوک ها نیز مقاومت زیادی در برابر گرما و سرما دارد.

قیمت بلوک پرلیت

این بلوک از مصالح جدیدی است که به تازگی در ایران آمده است این بلوک را می توان به جای بلوک های سیمانی و سفالی استفاده کرد بلوک پرلیتی در تهران بسیار پرطرفدار است چرا که تهران شهر سازه های عظیم و آسمان خراش های شیک است به همین دلیل بلوک های پرلیتی می توانند گزینه ی بسیار مناسبی باشند.

پرلیت اول به صورت خام می باشد و بعد آن را به صورت منبسط شده در می آورند بعد که به صورت منبسط شده تبدیل شد از آن می توانند بلوک درست کنند.

ذکر این نکته نیز حائز اهمیت است که نصب بلوک های پرلیتی، باعث زیاد شدن سرعت کار می شود با توجه به این موضوع از تعداد کارگران، جابه جایی و قیمت بلوک پرلیت کاسته می شود این بلوک ها سبک وزن هستند و به راحتی نصب می شوند.

درجه حرارتی که بلوک پرلیتی انتفال می دهد با دیوار آجری، دیوار بتنی و دیوار سنگی برابری می کند همچنین از دیگر ویژگی های مهم این بلوک این است که مقاومت زیادی در برابر رطوبت دارد با توجه به تحقیقات گسترده ای که انجام شده است می توان گفت این بلوک از نظر صوتی و حرارتی نارسانا است همچنین در برابر زلزله از استحکام خوبی برخوردار است و به راحتی فرو نمی پاشد و مناسب برای مکان های زلزله خیز است.

وجود همین ویژگی های مهم باعث شده تا به تازگی در صنعت ساختمان سازی از آن استفاده شود خصوصا در ایران که مناطق زلزله خیز زیاد است وجود این بلوک ها از خسارات جبران ناپذیر جانی و مالی جلوگیری می کند استفاده از بلوک پرلیتی در ساختمان سازی سبب کاهش مصرف انرژی و صرفه جویی در هزینه ها می شود.

پرلیت با درجه حرارت کم درون گدازه های آتشفشانی ایجاد می شود چون دما کم است یک سری بخار درون سنگ پرلیت می ماند در نتیجه سنگ پرلیت ساختاری شیشه ای به خود خواهد گرفت.

قیمت بلوک فوق سبک

لازم به ذکر است بدانید که بهترین بلوک سیمانی فوم دار در کشور ایران توسط این مجموعه عرضه می شود تا تمامی خریداران عمده ای که خواهان تهیه بلوک سیمانی سه جداره در حجم و اوزان بالا هستند با مراجعه مستقیم و بی واسطه به صورت کاملاً مطمئن خریداری کنند و از خریدی که در این زمینه انجام داده‌اند، رضایتمند باشند. قیمت برای خریداران عمده بلوک از فاکتور های بسیار مهم است؛ از این رو به این دست از خریداران اطمینان می دهیم که خریدی خوب را تجربه خواهند کرد.

همچنین لازم به ذکر است قیمت بلوک فوق سبک بستگی به عوامل زیادی دارد.

فروش مستقیم آجر پازلی بلوک هبلکس دیواری توسط این سایت صورت می گیرد. ما به شما خرید مستقیم و بدون واسطه را پیشنهاد می دهیم. در روش آنلاین حاشیه سود واسطه ها حذف می گردد. از این رو مشتری بهتر است به فروشندگان ما مراجعه و بر اساس قیمت و کیفیت محصول مورد نظر اقدام به خرید کند. ما بهترین شرایط خرید را برای خریداران عمده از سمت تولید کنندگان فراهم کرده ایم.


 

بازدید: 252
Scroll to Top