• چهارشنبه, ۰۹ آذر ۱۴۰۱ - 2022 November 30
کد خبر: 429506
تاریخ انتشار: چهارشنبه, ۱۳ مهر ۱۴۰۱ ۲۳:۳۳

خرید شیر خشک صورت بزرگسالان

خرید شیر خشک صورت بزرگسالان

پودر شیر خشک در چاقی صورت نیز موثر است و برای افرادی که تمایل دارند صورت چاقی داشته باشند، مصرف آن توصیه می شود. همچنین بدنسازان به دلیل پروتئین بالای این پودر آن را برای تامین کالری مصرفی و مورد نیاز بدن خود در طول روز مصرف می کنند.

به دلیل پر خاصیت بودن شیر فرآورده های آن نیز از مغذی ترین و مقوی ترین خوراکی ها به شمار می روند. پودر شیر خشک می تواند جایگزین مناسب شیر، در نوزادانی که بدنشان به شیر گاو حساسیت نشان می دهد باشد یکی از بهترین و مغذی ترین مکمل ها که در این رابطه اطلاعات بسیار مفیدی توسط خریداران این محصول در سایت آراد برندینگ فراهم و تدارک دیده شده است.

خرید شیر خشک صورت بزرگسالان

شیر از جمله لبنیاتی است که به دلیل مزایایی که دارد بسیار پر مصرف بوده و تمامی سنین به خاطر خواص آن از مصرف آن غافل نمی شوند. برای تهیه شیر خشک، شیر مایع و معمولی پاستوریزه شده را با دمای بسیار بالا در مدت زمان کوتاهی حرارت می دهند تا آب آن تبخیر شده و تغلیظ شود. سپس در دستگاه های مجهز و مدرن رطوبت آن را گرفته و به صورت پودر در می آورند.

با تغییر میزان پروتئین و چربی و کربو هیدرات های آن و افزودن ویتامین به آن، پودر خشک پر خاصیت را تهیه می کنند. به دلیل استفاده از تجهیزات مدرن و پیشرفته برای این کار خواص و فواید شیر حین عملیات بخار حفظ می شود و این پودر همانند خود شیر خواص و مزایای بسیاری را در بردارد. مصرف شیر به دلیل خواصی که برای سلامتی انسان دارد، همواره توسط پزشکان و متخصصان برای تمام سنین بسیار تاکید شده است.

این ماده خوراکی نسبت به کالری و پروتئین فراوانی که دارد در پیشگیری از بسیاری از بیماری ها و همچنین درمان آنها نقش بسیار اساسی و مهمی را ایفا می کند و همچنین سیستم ایمنی بدن را تقویت می نماید.

شیر خشک صورت

شیر خشک فقط مختص نوزادان نیست و بزرگسالان نیز می توانند از این محصول استفاده نموده و آن را به دلیل ارزش غذایی فراوانی که دارد در برنامه غذایی خود بگنجانند. این محصول با تغییر در ترکیباتی که داخل آن صورت می گیرد، برای سنین مختلف دارای نیازهای متفاوت قابل استفاده می باشد.  مهم ترین مزیت این ماده غذایی، آن است که برخلاف شیر، ماندگاری بالایی دارد.

خرید شیر خشک صورت بزرگسالان

از دیگر مزیت آن می توان به استفاده از شیر خشک صورت برای چاقی آن اشاره نمود که مصرف آن برای این امر بسیار تاکید شده است. ولی در مصرف آن به این نکته توجه داشته باشید که این پودر به دلیل کالری و پروتئین بالایی که دارد چاق کننده است و اگر در استفاده از آن زیاده روی کنید دچار چاقی خواهید شد. پس هنگام مصرف آن از ورزش کردن غافل نشوید تا از عوارض چاقی در امان بمانید.

خرید شیر خشک بزرگسالان

در خصوص عوامل تاثیر گذار بر کیفیت این محصول باید به این نکته توجه داشت، در تولید این محصول رعایت استانداردهای بهداشتی در کلیه مراحل تولید به نوبه خود بر کیفیت ماده خوراکی تاثیر می گذارد.

خرید شیر خشک صورت بزرگسالان

همان طور که ذکر شد پودر شیر خشک مختص کودکان و نوزادان نیست و خرید شیر خشک بزرگسالان نیز به امری مرسوم و عادی تبدیل شده است.

این عزیزان نیز می توانند بسته به نیاز خود، پودر خشک اسکیم متناسب با سن خود را تهیه نموده و مصرف نمایند. از جمله موارد مصرفی شیر خشک می توان به استفاده از آن در آشپزی برای تهیه سوپ، فرنی، انواع دسر، بستنی، حلوا، شیرینی، کلوچه، شکلات، برای تلغیظ ماست، شیر قهوه، شیر چای و ... اشاره نمود. همچنین بزرگسالان از این پودر به عنوان مکمل ویتامینی چاق کننده، در بدنسازی، در بارداری، ریبایی پوست و ... استفاده می کنند.

این محصول در انواع مختلف عرضه شده و به نوبه خود، با کیفیت های مختلف موجود می باشد. هر کدام از انواع آن دارای ترکیبات و ویتامین های مخصوصی است که برای مصارف مختلف کاربرد دارد

از موارد استفاده و مزیت استفاده از پودر شیر می توان گفت شیر یک غذای سالم و کامل و مقوی است که اسیدهای آمینه ضروری و کلسیم و مواد معدنی محلول و مواد معدنی را دارا می باشد که میزان مواد مغذی در شیر گاو متفاوت است و همچنین در تمام محصولات جانبی شیر خشک بدون چربی، پودر شیر خشک، شیر خشک با پودر کره و غیره مواد مختلف تغذیه ای آن حفظ شده است.

در تهیه شیر خشک از شیر گاو که به عنوان یک منبع غنی و بزرگ پروتئین با کیفیت در سراسر دنیا شناخته شده است استفاده می شود.

در شیر کل ماده جامد بدون چربی که در تهیه پودر شیر استفاده می گردد حدود 38 درصد می باشد و مقدار قابل توجهی از از آنزیمهای مختلف در پودر شیر وجود دارد.

پودر شیر به طور کلی حاوی حدود 80 درصد پروتئین کازئین می باشد و 20 درصد پروتئین آب پنیر دارد.


 

بازدید: 62
Scroll to Top