• چهارشنبه, ۰۹ آذر ۱۴۰۱ - 2022 November 30
کد خبر: 429533
تاریخ انتشار: یکشنبه, ۱۷ مهر ۱۴۰۱ ۰۰:۱۰

خرید شیلنگ آب پلاستیکی

خرید شیلنگ آب پلاستیکی

لوله در بازار وجود دارد که تو خالی بوده و بسیار منعطف می باشد به این محصولات شیلنگ آب پارچه ای پلاستیکی پی وی سی می گویند که لز آن برای انتقال آب استفاده خواهد شد این محصولات عمدتا ضد اب می باشد یعنی هنگامی که آب از آن عبور می کند نشتی ندارد و کاملا خشک می باشد.

این محصولات در بازار های فروش به صورت متری عرضه می شود که در ادامه مقاله شرکت آراد برندینگ بیشتر به شرح آن خواهیم پرداخت معمولا از این وسیله برای آبیاری باغات و یا در مصارف دیگر استفاده می شود که دارای سایزهای مختلفی می باشد.

خرید شیلنگ آب پلاستیکی

این محصولات به دلیل اینکه در فضای آزاد قرار می گیرد باید دارای کیفیت خاصی باشد تا بتوانند در برابر عوامل محیطی مانند نور آفتاب، سرما، یخ زدگی و... دوام بیاورد.

محصول ذکر شده به دلیل کیفیت بهتر دارای قیمت های بالاتری نسبت به دیگر نمونه های موجود می باشد به همین دلیل از آن بیشتر در صنایع و مکان های بزرگ مانند شهرداری ها استفاده خواهند کرد.

خرید شیلنگ آب

امروزه در تولید شیلنگ ها از نخ بین آن ها هم استفاده شده که در انعطاف پذیری و افزایش عمر شیلنگ ها بسیار موثر میباشد.

ضمن اینکه هنگامی که قصد خرید شیلنگ آب با کیفیت و با طول عمر بالا را داشتید باید به دو ویژگی مهم توجه نمایید که در زیر به آن اشاره میشود.

مقاومت در برابر خوردگی: شیلنگ های ساخته شده از پی وی سی مقاومت بالایی در برابر خوردگی و تغییرات دمایی داشته و استحکام خود را در این شرایط حفظ میکنند.

مقاومت در برابر سوختن: با توجه به این که شیلنگ ها از مواد پایه ی پلاستیکی تشکیل شدن، احتمال آتش گرفتن را دارند اما شیلنگ های پی وی سی نسبت به بقیه از خود مقاومت بیشتری نشان میدهند.

در ادامه به مواردی اشاره میکنیم که در افزایش طول عمر شیلنگ ها بسیار دخیل هستند. همیشه در فصول سرد و گرم سال از قرار دادن شیلنگ ها در محیط بیرون خود داری نمایید و حتی الامکان در منزل از آن ها نگهداری کنید. بعد از استفاده از آن، آب داخل اش را به طور کامل خارج کرده و به صورت حلقه ای جمع کنید. در صورتی که از شیلنگ های بلند استفاده میکنید برای سهولت در کار میتوانید از دستگاه هایی که در این زمینه تولید شده اند استفاده نمایید.

با توجه به کیفیت و کاربرد شیلنگ های آب، این محصول قیمت گذاری میشود. در تولید شیلنگ ها عموما از لاستیک و پی وی سی استفاده شده تا طول عمر بیشتر و مقاومت بیشتری داشته باشند.

شیلنگ آب پلاستیکی

نمونه هایی از شیلنگ های آب پلاستیکی هستند که از پلی اتیلن و یا پی وی سی تولید شده اند همچنین ممکن است با ادغام این دو محصول به تولید شیلنگ پرداخته باشند.

می توان شیلنگ پی وی سی را یک نمونه ی پرکاربرد از شیلنگ ها که در مصارف متعددی استفاده می شود بیان کرد که نمونه ی ژله ای آن برای آبیاری فضای سبز و درختان مورد استفاده قرار می گیرد.

از مزایای شیلنگ آب پلاستیکی از محصولات می توان به آبیاری کامل درختان همچنین انعطاف پذیری و سبک بودن آن در حمل و نقل اشاره کرد.

از این نمونه محصولات می توان در شستشوی بالکن و فضای داخلی خانه نیز استفاده کرد در واقع می توانیم به نمونه هایی از کاربرد این محصولات اشاره کنیم که در کشاورزی، باغبانی، استفاده شخصی در منازل، صنعتی و... استفاده می شود.

نمونه ای از این محصولات هستند که فقط در یک مکان مورد استفاده قرار گرفته و افرادی که آن را مورد استفاده قرار دادند به کاربرد و استفاده های دیگر آن پی نبرده اند مورد بعدی ضخامت این محصولات می باشد تا در مقابل گرما به راحتی تغییر حالت ندهد زیرا اگر دارای ضخامت کمی نیز باشد در صورت نزدیک شدن به منبع گرما سریع دچار تغییر حالت می شود.

مورد بعدی مقاومت شیلنگ در حین جابجایی و انتقال می باشد زیرا باید به عنوان یک عایق در برابر انتقال جریان الکتریکی عمل کند به طور کلی می توان گفت که شیلنگ های پی وی سی از یک مقاومت خاصی برخوردار هستند که به راحتی از بین نخواهد رفت.


 

بازدید: 76
Scroll to Top