• جمعه, ۱۴ بهمن ۱۴۰۱ - 2023 February 03
کد خبر: 429810
تاریخ انتشار: دوشنبه, ۰۷ آذر ۱۴۰۱ ۱۸:۳۸

ثروت سازی با الکل را تجربه کردم و موفق شدم

جهان کلمات، افکار و اعمال شما را کپی می ‌کند و آنها را در تجربه‌ های بعدی به شما باز می ‌گرداند. به همین دلیل کلماتی از قبیل نتوانستن و نشدن را در کسب و کار خود برای رسیدن به درآمد میلیاردی کنار گذاشتم و در حوزه ی الکل فعالیت جدید را شروع کردم و در نهایت به هدفی که میخواستم رسیدم و در حال حاضر یکی از میلیاردر های این کشور هستم.

الکل 96 درصد

استفاده از الکل فقط به تولیدات دارو محدود نشده و باعث شده که در تولید عطر و اسانس، ادکلنها و سایر محصولات آرایشی همچون انواع لاک به کار گرفته شود. از آن جایی که الکل یک ماده پاک کننده و ضدعفونی کننده است، در تولید برخی محصولات بهداشتی مانند میسلار واتر یا تونر ها مورد استفاده قرار می گیرد. به همین دلیل قیمت الکل 6 درصد کمی گران می باشد.

زیرا قدرت پاک کنندگی عمیقی دارد و آلودگی و میکروبها را از عمق پوست پاک می کند. علاوه بر آن، در پاک کننده های مختلفی مانند شیشه پاک کن یا براق کننده ظروف هم مورد استفاده قرار می گیرد.

الکل در تولید بسیاری از رنگ و براق کننده ها هم مورد استفاده قرار می‌ گیرد و باعث شده که رنگ چسبندگی بیشتری روی سطوح به جای بگذارد.

الکل سفید طبی

الکل های سفید از جمله الکل سفید طبی، دارای انواع مختلف و مشخصاتی هستند که در تولید الکل های مخصوص ضدعفونی کننده مورد استفاده قرار می گیرند. امروزه قیمت الکل سفید طبی در داروخانه ها ارزان تر از سایر فروشگاه ها می باشد.

نوع دیگر از این الکل ها به عنوان ضد یخ در تولید ضد یخ خودرو استفاده می شوند و برخی دیگر از این محصولات، به عنوان مواد نگهدارنده در نمونه های آزمایشگاهی کاربرد دارند.

انواع متعدد از این الکل ها توسط متخصصین شیمی با رعایت استانداردهای بهداشتی تولید می شوند و جزء مرغوب ترین الکل ها برای استفاده در صنعت پزشکی هستند.حفظ زیبایی و سلامتی پوست مسئله حائز اهمیت برای بیشتر افراد است و برخی از افراد درگیر بیماری های پوستی مثل جوش و آکنه هستند.

الکل قرمز

الکل های قرمز با توجه به شیوه ساخت آن ها دارای مشخصات خاصی هستند. بارز ترین مشخصه های الکل قرمز، رنگ سرخ آن است که سبب شده است تا نسبت دیگر الکل ها متمایز باشد. جالب است بدانید قیمت الکل قرمز نسبت سایر موارد گران تر می باشد.

الکل قرمز معمولاً حساسیت زیادی ایجاد می ‌‌کند و به همین دلیل بدون استفاده از وسایل ایمنی مناسب مانند دستکش نباید از آن استفاده کنید. نوشیدن این محصول می تواند حتی مرگ را در پی داشته باشد.

پس در صورت نوشیدن این الکل به صورت غیر ارادی، باید حتماً به پزشک مراجعه کنید تا اقدامات لازم را انجام دهد.


 

بازدید: 113
Scroll to Top