• جمعه, ۱۴ بهمن ۱۴۰۱ - 2023 February 03
کد خبر: 429907
تاریخ انتشار: چهارشنبه, ۱۴ دی ۱۴۰۱ ۲۰:۱۶

پیشرفت را با ورود به کسب و کار نوین در زندگی احساس کردم

با دست کم گرفتن خود هیچ وقت پیشرفتی اتفاق نمی افتد. افراد موفق همیشه برای خود و کارهایشان استانداردهای بالایی دارند. این استانداردها هم بر اساس توانایی های آنان است و هم بهترین نسخه از چیزی که می تواند اتفاق بی افتد. من نیز تصمیم گرفتم خود را دست کم نکیرم و بر همین اساس کسب و کاری را با وجود پول کمی که داشتم راه اندازی کردم و درنهایت توانستم به درآمد میلیاردی که آرزویش را داشتم برسم.

واکس قهوه ای بلدرچین

امروزه واکس قهوه ای بلدرچین از با کیفیت ترین واکس کفش های موجود در بازار است که به تمیز و براق نگه داشتن کفش کمک می کند. کفش ها جز وسایل شخصی بسیار مهمی هستند که روزانه مدت طولانی از ان ها استفاده می کنیم و علاوه بر نقش محافظتی که از پا را دارند به شیک تر شدن استایل ما کمک می کنند.

واکس قهوه ای بلدرچین کیفیت مناسبی دارد و به براق و تمیز نگه داشتن کفش های چرم با رنگ قهوه ای کمک می کند. واکس از جمله موادی است که برای براق و مرطوب نگه داشتن کفش های چرم استفاده می شود.

واکس زدن کفش از جمله کارهای ساده ای است که با ان می توان طول عمر کفش هایمان را افزایش دهیم و برای سال ها کفش ها را تمیز و مرتب نگه داریم.

واکس قهوه ای بلدرچین

واکس کفش ساتل

درخشندگی کفش و زیبایی آن با واکس کفش ساتل امکان پذیر شده و عملکرد آیینه مانند آن شما را شگفت زده می کند. مراقبت و زیبایی کفش از مهمترین وظایف واکس است، این محصول پر فروش باعث پاک شدن کفش از کثیفی و در نهایت بالا رفتن طول عمر آن می شود. واکس کفش ساتل با ایجاد سطح صاف بر روی حفره های چرم ایجاد کرده که باعث زیبایی و براق بودن کفش می شود، اینگونه کفش ظاهر آینه مانند گرفته و براق می شود.

خمیر یا کرم واکس کفش ماده ای مومی مانند است، این ماده می تواند کفش را در برابر آب مقاوم و ظاهر آن را مانند روز اول آن کند. در واقع این محصول مانند کرم پوست از کفش مراقبت نموده و به آن ظاهر خاص میدهد که موجب اعتماد به نفس بیشتر می شود.

واکس کفش گلد

واکس کفش گلد به دلیل کیفیت بالایی که دارد یکی از محصولات پر طرفدار بوده و روزبروز در سراسر جهان به محبوبیت آن افزوده می شود. واکس کفش گلد مانند یک لایه محافظ در برابر گرد و خاک عمل می کند و ظاهری زیبا و آراسته به کفش می دهد.

با واکس زدن کفش و هر کالای چرمی دیگر، عمر گلد بالا می رود و ظاهری تمیز به گلد می دهد و مانع از شلخته نشان دادن شما می شود. استفاده ای منظم از واکس کفش گلد اصلا به بافت و کیفیت کفش آسیب نمی زند بلکه بالعکس طول عمر گلد را افزایش می دهد و می شود برای مدت بیشتری از آن استفاده کرد اما برای اینکه در هنگام واکس زدن به گلد آسیب نرسد، باید از واکس مناسب گلد و با نحوه ای درست واکس بزنید.


بازدید: 126
Scroll to Top