• جمعه, ۰۴ اسفند ۱۳۹۶ - 2018 February 22
کد خبر: 338888
تاریخ انتشار: پنج شنبه, ۱۶ آذر ۱۳۹۶ ۱۰:۴۶

هفته آینده؛ آخرین مهلت تکمیل ظرفیت آزمون سراسری ۹۶

اخبار علمی چه نیوز :

توکلی در گفتگو با باشگاه خبرنگاران جوان مطرح کرد؛

هففته آینده؛ آخرین مهلت تکمیل ظرفیت آزمون سراسری 96
حسین توکلی مشاور عالی سازمان سنجش آموزش کشور در گفت و گو با خبرنگار حوزه دانشگاهی گروه علمی پزشكی باشگاه خبرنگاران جوان؛ اظهار کرد: بر اساس برنامه ریزی انجام شده سازمان سنجش آموزش كشور در خصوص اعلام ظرفیت های جدید و تمدید مهلت مجدد انتخاب رشته در مرحله تكمیل ظرفیت آزمون سراسری 96 اطلاعیه ای صادر کرد.

وی بیان کرد: پیرو اطلاعیه های منتشره در سایت سازمان سنجش آموزش کشور به منظور مساعدت برای انتخاب رشته در این مرحله به داوطلبان اجازه داده می شود تا پایان روز یكشنبه مورخ 96/09/19 نسبت به انتخاب رشته اقدام کنند.

توکلی عنوان کرد: لذا همه متقاضیان باید براساس مندرجات این اطلاعیه و همچنین اطلاعیه ذكر شده نسبت به انتخاب كدرشته محل‌های مورد علاقه منحصراً از طریق پایگاه اطلاع‌رسانی این سازمان اقدام کنند. ضمناً داوطلبانی كه قبلاً انتخاب رشته کرده اند نیز در صورت تمایل و با توجه به مندرجات این اطلاعیه، می‌توانند نسبت به ویرایش اولویت‌های انتخابی خود تا تاریخ فوق‌الذكر اقدام کنند.

وی یاد آور شد:  متقاضیان ثبت‌نام در رشته‌های پذیرش صرفاً با سوابق تحصیلی كه قبلاً در آزمون سراسری سال 1396 ثبت‌نام نکرده اند، نیز تا زمان اعلام شده می‌توانند با توجه به مندرجات دفترچه انتخاب رشته  نسبت به ثبت‌نام در این مرحله اقدام کنند.

انتهای پیام/

تمدید مهلت مجدد انتخاب رشته تكمیل ظرفیت آزمون سراسری96+ 0
I_DONT_LIKE_IT - 0

منبع: http://www.yjc.ir/fa/news/6350766/هفته-آینده-آخرین-مهلت-تکمیل-ظرفیت-آزمون-سراسری-۹۶
بازدید: 10

تعداد نظرات: 0
منتشر نشده: 0

کد امنیتی
کد جدید
اخبار تصویری

Scroll to Top