• شنبه, ۰۵ اسفند ۱۳۹۶ - 2018 February 24
کد خبر: 5737
تاریخ انتشار: چهارشنبه, ۳۱ تیر ۱۳۹۴ ۰۹:۳۹
دسته: نوشیدنی
پرینت
ایمیل

اسموتی سیب و دارچین؛ مقوی و پرانرژی

همه ما می‌دانیم مصرف میوه‌جات برای سلامتی‌مان بسیار مفید است و روزانه باید میوه‌جات را در برنامه غذایی‌مان داشته باشیم. پس بهتر است در طریقه مصرف میوه‌جات تنوع داشته باشیم؛همچنین آن‌ها را به‌صورت نوشیدنی هم مصرف کنیم.

مجله آشپزی مثبت: همه ما می‌دانیم مصرف میوه‌جات برای سلامتی‌مان بسیار مفید است و روزانه باید میوه‌جات را در برنامه غذایی‌مان داشته باشیم. پس بهتر است در طریقه مصرف میوه‌جات تنوع داشته باشیم؛همچنین آن‌ها را به‌صورت نوشیدنی هم مصرف کنیم.

اسموتی سیب و دارچین


مواد لازم برای 2 نفر
  • 2 عدد سیب
  • 1 عدد موز
  • 2 /1 پیمانه ماست
  • 2 /1 پیمانه شیر
  • 1 ق س پودر دارچین
  • 4 /1 پیمانه بادام

طرز تهیه:

1. ابتداسیب‌ها را بشویید و بعدازآن که پوستشان را گرفتید،آن‌هاخردکنید و سپس آب آن‌ها را بگیرید و کنار بگذارید. همچنین شما می توانید بدون اینکه آب سیب ها را بگیرید آنها را در مخلوط کن بریزید.ولی برای اینکه اسموتی یکدست تر شود بهتر است از آب سیب ها  استفاده کنید. حالا موز را هم پوست بگیرید و خردکنید سپس آن را هم کنار بگذارید.

2. حالا موز، آب سیب،بادام،دارچین،شیر و ماست را داخل مخلوط‌کن بریزید و دستگاه را روشن کنید. کمی صبر کنید  تا مواد خوب باهم مخلوط شده و مایه نرم و یکدستی حاصل شود.اسموتی شما آماده است.

3. اسموتی را اکنون داخل لیوان‌هایی که برای  سرو کردن آماده کرده‌اید بریزید، در صورت تمایل آن‌ها را با مقداری پودر دارچین تزیین کرده ، سرو کنید.

یه جور دیگه

- به جای بادام می توانید از هر مغزی که دوست دارید مثل پسته یا گردو استفاده کنید.

- در صورت تمایل برای تهیه این اسموتی می توانید از چند برگ نعنا استفاده کنید تا نوشیدنی تان عطر و طعم دلچسب تری پیدا کند.+ 2
I_DONT_LIKE_IT - 2

منبع: http://www.bartarinha.ir/fa/news/201456/اسموتی-سیب-و-دارچین-مقوی-و-پرانرژی
بازدید: 501

تعداد نظرات: 0
منتشر نشده: 0

کد امنیتی
کد جدید
اخبار تصویری

Scroll to Top